“Megapyszny ramen ”
Mikoya Ramen Bar — recenzja

Mikoya Ramen Bar
Nr 335 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam ta mała knajpkę. Bardzo świeże jedzenie. Ramen bardzo pyszny i syty! Dobrego wystarczająco dużo miejsca i BardO przyjazna obsługa. Knajpka niedaleko Półwiejskiej!

Dziękujemy, AgaBluszcz

Zrecenzowano 3 sierpnia 2019

Do Mikoyi chodzę dość często. Jako osoba, która była w Japonii, tylko w tym lokalu czuję, jakbym wsiadłam do samolotu i szybko przeniosła się do Tokyo :) Smaki są wyrafinowane i delikatne. Ceny są wysokie, ale raz na jakiś czas można sobie pozwolić :) Polecam każdemu, kto chciałby spróbować prawdziwych smaków Japonii, bez dozy "europizacji" dania ramen. Makaron rewelacja. Duży wybór japońskich alkoholi, piwo kirin z kija to mój ulubiony trunek do ramenu .

Dziękujemy, Haruhi_Suzumiya
Zrecenzowano 28 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Ramen, który wybrałam okazał się być bardzo delikatny, na tyle ze do samego końca miałam ochotę go doprawiać. Makaron również bardzo przeciętny. Gdybym nie wybrała dodatków-należy podkreślić,ze każdy dodatkowo płatny, to obawiam się, ze po prostu byloby bezpłciowo. Zamówione curry było smaczne, aczkolwiek nie można powiedziec,ze było to danie, na które warto wrócić tam ponownie. Na ramen na pewno nie. Zdecydowanie Yetzu wygrywa.

Dziękujemy, karinaef
Zrecenzowano 18 kwietnia 2019

Super obsługa, która kompetentnie wszystko wytłumaczy, dla kogoś kto na ramen idzie pierwszy/drugi raz w życiu może śmiało skorzystać z rad obsługi. Lokal bardzo schludny, ładnie zaaranżowany, fajnie że jest w nim trochę więcej miejsca i nie trzeba czekać na stolik jak w lokalu obok. A ramen moim zdaniem lepszy niż w Yetz-Tu (chociaż to kwestia gustu, mi bardzo przypadł ten prawdziwy wyrazisty japoński, obok podają nieco zeuropeiszczoną wersję tej zupy). Ceny okej, standardowe jak na to danie. Na pewno będę tam wracać

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, ewaglapa
Zrecenzowano 10 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal ze świetną obsługą i bardzo smacznym ramenem. Zamówiliśmy trzy różne rameny i każdy wyszedł zadowolony i najedzony. Smażony kurczak karaage bardzo fajny a bezalkoholowe piwo dla dzieci podawane w kuflu wyglądało ciekawie.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, kamilo301

Mikoya Ramen Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Mikoya Ramen Bar? Podziel się wrażeniami!