“Polecam”
Stodola Kebap'n Grill — recenzja

Stodola Kebap'n Grill
Zamów online
Nr 164 wśród 1 085 Restauracje (Poznań)
Zrecenzowano 6 września 2019

Świetny kebab po hawajsku,duża ilość świeżych warzyw,duży wybór dań ,polecam jest przepysznie!Warto odwiedzić to miejsce będąc w Poznaniu!

Dziękujemy, Anes1983

Zrecenzowano 2 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiony kebap rollo mix wołowo-drobiowy okazał się bardzo smaczny i świeży. Warzywa chrupiące, sosy również smaczne (czosnek i tzatziki). Długa kolejka głodomorów, ale obsługa działa błyskawicznie, więc nie trzeba czekać w nieskończoność. Zdecydowanie polecam!

Dziękujemy, mateoosh2
Zrecenzowano 5 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepszy kebab w Poznaniu. Świeże warzywa smaczne sosy. Mięso skrawane na bieżąco. Pyszna bułka. Możliwość modyfikacji dodatków np. ananas, jalapeno dodatkowe sosy lub większa.ilość mięsa. Miła obsługa. Wielkie porcje. Stały klient.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, thomaskd
Zrecenzowano 13 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam kebab Stodoła,mają pyszne mięso, świeże surówki oraz dobre piwa.Zawsze jem tam smacznie ,świeżo i szybko.Blisko Starego Rynku.Dobra obsługa. Ceny w miarę niskie,odpowiednie do podawanych dań.Latem można posiedzieć na zewnątrz.

Termin wizyty: styczeń 2019
1  Dziękujemy, ewelinas317
Zrecenzowano 13 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy tu z polecenia znajomych i nie żałujemy ja jadłem kebaba w tortilli a żona na talerzu z frytkami mieszany kurczak z cielakiem,przepyszne polecam

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Paweł D

Stodola Kebap'n Grill — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Stodola Kebap'n Grill? Podziel się wrażeniami!