“Klimatyczne miejsce z dobrą kuchnią”
Thai Thai Poznań — recenzja

Thai Thai Poznań
Reserve a table
wt., 24.11
20:00
LUB
Get food delivered
Nr 25 wśród 1 050 Restauracje (Poznań)
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Klimatyczne miejsce z bardzo dobrą kuchnią. Dania przepyszne, na wysokim poziomie. Ceny wysokie, ale idzie to w parze z jakością składników. Polecam!

1  Dziękujemy, migotka_MF
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ThaiThaiRestaurants, Public Relations Manager, Thai Thai PoznańOdpowiedź udzielona 21 listopada 2019

Dziękujemy bardzo! Zależy nam na naszych Gościach, dlatego codziennie wkładamy całe serce w to, by Wasza wizyta była niezapomniana. Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo klimatyczne, spokojne miejsce. Wspaniała okolica i naprawdę przepyszne jedzenie z szeroką gamą smaków.

1  Dziękujemy, 835milenap

Dziękujemy bardzo za opinię! Nasza autentyczna tajska kuchnia opiera się na oryginalnych recepturach, dlatego cieszy nas zadowolenie Gości z naszej pracy. Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszna ostra, sałatka z polędwicą wołową, wołowina w sosie z pieprzem i pad thai z kurczakiem. Polecam!

1  Dziękujemy, 333martad
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ThaiThaiRestaurants, Kierownik ds. PR, Thai Thai PoznańOdpowiedź udzielona 28 listopada 2019

Dziękujemy za przemiłe słowa. Cieszymy się, że wszystkie dania przypadły Panie do gustu. Mamy nadzieję, że będzie nas Pani częściej odwiedzać. Zapraszamy serdecznie!

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Super obsługa. Mega smaczne chrupiace kalmary, zupa z kaczki oraz wieprzowina slodko kwasna. Polecam.

1  Dziękujemy, Aleksandra S

Bardzo cieszymy się, że sprostaliśmy Pani wymaganiom. W restauracji Thai Thai najważniejsze są dla nas potrzeby i zadowolenie naszych Gości. Zapraszamy!

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Niestety miejsce mimo tak dobrze oceniane nie wywarło na nas tak dużego wrażenia. Jedzenie w tej cenie jakościowo raczej średnie, obsługa również.

2  Dziękujemy, Kamila T

Pani Kamilo, Żałujemy, że nie sprostaliśmy Pani wymaganiom. W restauracji Thai Thai stawiamy na jakość wydawanych dań, jak i potrzeby naszych Gości. Mamy nadzieję, że mimo niespełnienia Pani wymagań, wróci Pani do nas, a my będziemy mieli okazję do pokazania się z lepszej strony. Zapraszamy ponownie!

Thai Thai Poznań — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Thai Thai Poznań? Podziel się wrażeniami!