“bardzo dobre jedzenie!”

sob., 28.11
20:00
LUB
Get food delivered
Nr 24 wśród 1 050 Restauracje (Poznań)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszna ostra, sałatka z polędwicą wołową, wołowina w sosie z pieprzem i pad thai z kurczakiem. Polecam!

1  Dziękujemy, 333martad
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ThaiThaiRestaurants, Kierownik ds. PR, Thai Thai PoznańOdpowiedź udzielona 28 listopada 2019

Dziękujemy za przemiłe słowa. Cieszymy się, że wszystkie dania przypadły Panie do gustu. Mamy nadzieję, że będzie nas Pani częściej odwiedzać. Zapraszamy serdecznie!

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Super obsługa. Mega smaczne chrupiace kalmary, zupa z kaczki oraz wieprzowina slodko kwasna. Polecam.

1  Dziękujemy, Aleksandra S

Bardzo cieszymy się, że sprostaliśmy Pani wymaganiom. W restauracji Thai Thai najważniejsze są dla nas potrzeby i zadowolenie naszych Gości. Zapraszamy!

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Niestety miejsce mimo tak dobrze oceniane nie wywarło na nas tak dużego wrażenia. Jedzenie w tej cenie jakościowo raczej średnie, obsługa również.

2  Dziękujemy, Kamila T

Pani Kamilo, Żałujemy, że nie sprostaliśmy Pani wymaganiom. W restauracji Thai Thai stawiamy na jakość wydawanych dań, jak i potrzeby naszych Gości. Mamy nadzieję, że mimo niespełnienia Pani wymagań, wróci Pani do nas, a my będziemy mieli okazję do pokazania się z lepszej strony. Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Bardzo dobre jedzenie, przemiła obsługa. Wszystko co zamówiliśmy było pyszne. Kalmary w soli i pieprzu, kaczka czy wołowina rozpływały się w ustach. Wrócimy tu na 100%.

1  Dziękujemy, Anna S

Bardzo dziękujemy za miłe słowa. W restauracji Thai Thai zadowolenie Gości, jak i dbałość o jakość oraz smak dań są dla nas bardzo ważne. Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziłam to miejsce stosunkowo dawno, ale często wspominam tę kolację. Moje ukochane krewetki były świetne, przyjemnie chrupiące, nie gumowe. Jeśli chodzi o curry to nie mam nawet slow, żeby to opisać, delikatnie wyczuwalne mleko kokosowe, aksamitna konsystencja, kierownik sali i kelner bardzo profesjonalni i przemili. No i trzeba przyznać, ze wnętrze tez robi robotę, pięknie i przytulnie, bardzo lubię gdy w lokalu jest półotwarta kuchni, to zawsze wzbudza większe zaufanie i przyjemnie się patrzy na ciężka prace kucharzy, przy następnej wizycie w Poznaniu nie omieszkam pojawić się znowu :)

Termin wizyty: październik 2018
2  Dziękujemy, liwww

Bardzo dziękujemy za przemiłe słowa. Cieszymy się, że wizyta u nas była niezapomniana i wywołała tyle pozytywnych emocji. W restauracji Thai Thai potrzeby i zadowolenie gości są dla nas na pierwszym miejscu. Przykładamy szczególną uwagę do jakości serwowanych dań. Mamy nadzieję, że przy następnej wizycie w Poznaniu zajrzy Panie do nas ponownie. Serdecznie zapraszamy!

Thai Thai Poznań — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Thai Thai Poznań? Podziel się wrażeniami!