Poznań

Thai Thai Poznań
Zarezerwuj stolik
śr., 23.10
20:00
Nr 42 wśród 1 086 Restauracje (Poznań)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszna ostra, sałatka z polędwicą wołową, wołowina w sosie z pieprzem i pad thai z kurczakiem. Polecam!

1  Dziękujemy, 333martad

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Super obsługa. Mega smaczne chrupiace kalmary, zupa z kaczki oraz wieprzowina slodko kwasna. Polecam.

1  Dziękujemy, Aleksandra S
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Niestety miejsce mimo tak dobrze oceniane nie wywarło na nas tak dużego wrażenia. Jedzenie w tej cenie jakościowo raczej średnie, obsługa również.

1  Dziękujemy, Kamila T
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Bardzo dobre jedzenie, przemiła obsługa. Wszystko co zamówiliśmy było pyszne. Kalmary w soli i pieprzu, kaczka czy wołowina rozpływały się w ustach. Wrócimy tu na 100%.

1  Dziękujemy, Anna S
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziłam to miejsce stosunkowo dawno, ale często wspominam tę kolację. Moje ukochane krewetki były świetne, przyjemnie chrupiące, nie gumowe. Jeśli chodzi o curry to nie mam nawet slow, żeby to opisać, delikatnie wyczuwalne mleko kokosowe, aksamitna konsystencja, kierownik sali i kelner bardzo profesjonalni i przemili. No i trzeba przyznać, ze wnętrze tez robi robotę, pięknie i przytulnie, bardzo lubię gdy w lokalu jest półotwarta kuchni, to zawsze wzbudza większe zaufanie i przyjemnie się patrzy na ciężka prace kucharzy, przy następnej wizycie w Poznaniu nie omieszkam pojawić się znowu :)

Termin wizyty: październik 2018
2  Dziękujemy, liwww

Thai Thai Poznań — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Thai Thai Poznań? Podziel się wrażeniami!