Zrecenzowano: 26 lutego 2019

Hotel na najwyższym poziomie! Zasługuje na 5*. Śniadania obfite, każdy znajdzie coś dla siebie. Obsługa bardzo pomocna i uprzejma, szczególnie Pan, który nas meldował- był bardzo miły i uśmiechnięty, widać, że hotelarz z powołania :) Widok z 11 piętra powalający. Pokoje czyste, łóżko bardzo wygodne. Do rynku 5 minut na piechtę. GORĄCO POLECAM!

Wskazówka dotycząca pokoi: Wysokie piętro
Termin pobytu: luty 2019
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, dominika d
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Dobry-Hotel, Team Leader, Hotel AltusOdpowiedź udzielona 7 marca 2019

Pani Dominiko, dziękujemy za wystawioną opinię! Każdego dnia robimy wszystko, by pobyt naszych Gości był wart miłych wspomnień. Cieszymy się, że udało się nam sprostać Państwa oczekiwaniom. Do zobaczenia wkrótce!

Zrecenzowano: 3 lutego 2019

Rezerwacja drogą internetową ok, ale później w hotelu zamiast lepszego pokoju otrzymałam jakiś maleńki pokoik, gdzie nawet trudno było się ruszyć. Na szczęście przejrzałam internet i poszłam zmienić pokój na taki, jaki był zamówiony i zapłacony przy rezerwacji. Gdybym tego nie zrobiła spałabym w małym i ciasnym pokoju mimo wcześniejszej zapłaty za większy pokój. Wystrój pokoju nowy, ale niezbyt ładny. Obsługa restauracji to dramat. Nigdzie tak długo nie czekałam na kelnera. Nie ma nawet dzwonka przy barze, żeby kogoś przywołać. Jedzenie podczas konferencji nie wzbudza entuzjazmu. Obsługa konferencji też niezbyt ogarnięta. Braki kawy czy przedłużaczy na sali to chyba standard. Dojazd trudny, ale to z winy remontu ulicy ( choć uważam, że dobry hotel powinien podać na swojej stronie wskazówki dojazdu). Generalnie nie polecam, a jeżeli już to proszę sprawdzać czy na pewno dostaliście pokój który rezerwowaliście.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje jednoosobowe są wyjątkowo małe !
Termin pobytu: listopad 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, ma_gorzata_501
Zrecenzowano: 26 stycznia 2019

W samym centrum miasta na ul.Św Marcina, Ekspresowy check-in, bardzo czysty i przytulny hotel. Duży pokój, bardzo czysto i schludnie. Pyszne śniadanie. Z czystym sumieniem mogę polecić i zapewnić, że na pewno tam wrócimy.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje od ul.Św Marcin mają widok na 'miasto'
Dziękujemy, grzegorzj736
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Dobry-Hotel, Team Leader, Hotel AltusOdpowiedź udzielona 28 stycznia 2019

Panie Grzegorzu, dziękujemy za wystawioną opinię! Każdego dnia robimy wszystko, by pobyt naszych Gości był wart miłych wspomnień. Cieszymy się, że udało się nam sprostać Państwa oczekiwaniom.

Zrecenzowano: 20 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel Altus nie zasługuje na 3*. To niedopatrzenie. Zasługuje na minimum 4. Świetna lokalizacja (aktualnie ulica Św. Marcin jest remontowana ale i ten remont kiedyś się skończy) . Wszędzie blisko, Stary Rynek, koziołki, Stare ZOO, niestety byłem tylko 2 dni. Ale już od wejścia hotel zyskał. Potem było coraz lepiej. Pracownicy recepcji (meldowałem się 16.01 ok 21) buli bardzo pomocni i pełni empatii . Ze względu na chorobę (kaszlałem i kochałem) poprosiłem o jedynkę by nie być obciążeniem dla współlokatora - wyjazd służbowy - i Pani Kierownik przychyliła się do mojej prośby) . Pokój przyjemny, wygodny idealnie zaprojektowany . Świetna łazienka (maja porcelanę z Villeroy & Boch) dopełniła świetnego wrażenia. Jeśli kiedykolwiek wrócę do Poznania z cała pewnością zatrzymam się w Hotelu Altus. Warto ♥️ . Jedzenie - poprawne zwłaszcza a la carte i super śniadania i są omlety na życzenie

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, ArturW742
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Dobry-Hotel, Team Leader, Hotel AltusOdpowiedź udzielona 23 stycznia 2019

Szanowny Panie Arturze,

W imieniu całego zespołu hotelu Altus chcielibyśmy podziękować za poświęcony czas oraz za przekazanie cennych uwag. Chcielibyśmy podziękować za opis hotelu, jego wnętrz i otoczenia.

Mamy nadzieję, iż w niedługim okresie czasu zawita Pan ponownie w nasze progi.

Zrecenzowano: 12 stycznia 2019

Hotel Altus to fajne i nowoczesne miejsce - widać, że prawie każdy szczegół jest tam przemyślany. Ciekawy wystrój wnętrza nawiązuje do historii, wszystko bardzo uporządkowane i przemyślane, tą samą kratę znajdziemy zarówno na zasłonach w pokojach jak i koszulach obsługi. Co bardzo mnie zaskoczyło wszystkie kelnerki noszą czerwone conversy co tylko dopełnia całość. W hotelu znajdziemy małą salkę fitness z bieżnią oraz całkiem niezłą restaurację. Śniadanie przepyszne ! Do piątki brakuje jednak drobnych szczegółów, które odpowiadają w moim przypadku z słabe pierwsze wrażenie jak i zakończenie... a mowa tutaj o zarządzaniu. W okolicy są remonty stąd dojazd jest prawie niemożliwy, a starczyło by jedynie powiesić kilka dodatkowych wskazówek czy zamieścić informację na stronie. Pokoje Superior to jedynie chwyt marketingowy - nie ma innych. W pokoju jest klimatyzacja ale nie znajdziemy tam np. lodówki. Kompletnym idiotyzmem jest brak możliwości wystawienia faktury na miejscu, ponieważ wszystko musi zaakceptować kierownik... Na koniec karteczka za szybą żeby pamiętać o zapłaceniu za parking, która skutecznie wkleiła się w wycieraczkę i szybę. Tak jak napisałem w tytule - "Prawie idealnie".

Wskazówka dotycząca pokoi: Im wyżej tym ciekawszy widok.
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Filip_Gxyz

Szanowny Panie Filipie,

W imieniu całego zespołu hotelu Altus chcielibyśmy podziękować za poświęcony czas oraz za przekazanie cennych uwag, które przekazaliśmy do odpowiednich kierowników.

Chcielibyśmy podziękować za dokładny opis hotelu i otoczenia.

Mamy nadzieję, iż w niedługim okresie czasu zawita Pan ponownie w nasze progi.