“Idealnie”
Il Padrino — recenzja

Il Padrino
Nr 170 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)
Zrecenzowano 4 września 2019

Idealna wloska restauracja. Przepyszne jedzenie, fajny klimat, mila obsluga. Jedyne o co mozna zadbac to toalety.

Dziękujemy, Sonia O

Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne jedzenie , wspaniała obsługa (Patryniu&Patryk), dbałość o estetykę dania pierwsza klasa (pomimo że na wynos)
Zamówiłam na wynos creme brulle , zupę z cukinii , frudo (sernik) , makaron carbonara , makaron bolognese oraz mus czekoladowy.Całość niesamowicie pyszna
Polecam! najlepsza włoska restauracja w jakiej dano mi być!❤️

Dziękujemy, lweissy01
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Pyszne jedzenie w dobrej cenie.Obsuga zawsze uśmiechnięta.Miła atmosfera we Włoskim stylu.Polem najlepsze jedzenie Włoskie jakie kiedy kolwiek jadłem.

Dziękujemy, Alu_youtube
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Odwiedzam il padrino bardzo często. Przytulna restauracja z przepysznym jedzeniem w rozsądnych pieniążkach. Obsługa uśmiechnięta zawsze poleci mi coś przepysznego. Szczerze mogę polecić .

1  Dziękujemy, kasialewandoska123
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna Włoska restauracja! Wspaniała kuchnia, przemiła obsługa i idealne przytulne wnętrze! Polecam z całego serca

1  Dziękujemy, Patryk G

Il Padrino — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Il Padrino? Podziel się wrażeniami!