“Atmosfera jak w domu”
DOM na Śródce — recenzja

DOM na Śródce
Nr 9 wśród 21 Desery (Poznań)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Kameralne miejsce, idealne aby w spokoju napić się kawy i odpocząć. Bardzo miła obsługa, pyszna kawa i kuszące ciasta. Bardzo polecam.

1  Dziękujemy, 385mariuszz

Zrecenzowano 7 maja 2019 z urządzeń przenośnych

DOM to nazwa całkiem dobrze oddająca urok tego miejsca. Atmosfera jest luźna i miła, można spokojnie przyść ze znajomymi na śniadanie czy wpaść samemu na kawę i poczytać książkę. Z menu poznałem jedynie kawy i ciasta, ale oferta jest bogatsza. Z ciast możemy spodziewać się sporo DOMowych wypieków i szczególnie weekendami (tak zauważyłem) sporo wege propozycji. Ciasta są dobre, a porcje odpowiednie. Kawy również przygotowane odpowiednio, nie można się specjalnie niczego wytknąć. Idealne uzupełnienie klimatu Śródki, polecam to miejsce

Dziękujemy, zloty001
Zrecenzowano 6 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Tak jak polecano, ciasto marchewkowe pierwsza klasa. Nie jest suche, jest idealne ❤️
Owsianka to cud miód i orzeszki. Kawałkiem ciasta i połowa owsianki da się najeść błyskawicznie :)
Dziewczyny są cudowne i dzięki nim czujemy się tu swobodnie :)
Szklanka wody do ciasta - zbawienie. Miały racje zaslodzilismy się ale pozytywnie ❤️
Do zobaczonka

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, ludwiczaczka
Zrecenzowano 19 sierpnia 2018

Wybrałam niedzielne południe na posiedzenie i popróbowanie co oni tu mają dobrego. Sporo mają dobrego, trzeba przyznać. A na dzień dobry, kiedy weszłam przywitała mnie przemiła pani z obsługi, poczułam się niczym dawno niewidziany przyjaciel, bardzo miło. I choć miejsce idealnie nadaje się na pyszne niedzielne śniadanie ja wybrałam kawę i ciasto. Nigdy nie odmawiam śliwek na cieście. Chociaż wybór ciasta był trudny, bo wszystkie zostały smakowicie przedstawione. Kawa smaczna, ogródek ze słońcem i lekkim wiaterkiem przyjemny. I tak przyszłam, i tak wsiąknęłam na parę godzin. Niezwykle przyjemnie było siedzieć i obserwować niedzielnych turystów wędrujących wzdłuż głównej śródeckiej ulicy. Na pewno wrócę, bo wnętrze lokalu zachęca do posiedzenia i popracowania.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, zdolna_dziewczyna
Zrecenzowano 24 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Odwiedziłam to miejsce ze względu na owsiankę, która okazała się być znakomita. Pełna orzechów i owoców, w cenie 13 złotych za porządną miskę. Równie przekonujący, co smak jest piękny wystrój tego miejsca.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, 152kasiag

DOM na Śródce — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w DOM na Śródce? Podziel się wrażeniami!