“Przepysznie”
Restauracja Hatti — recenzja

Restauracja Hatti
Zamów online
Nr 246 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)
Opis: Nasza restauracja powstała z miłości do jedzenia, radości z możliwości pracy z pełnymi entuzjazmu ludźmi i przekonania, że o spędzone z rodziną i przyjaciółmi chwile przy wspólnym stole warto zabiegać. Dokładamy wszelkich starań, aby wizyty w tym miejscu stanowiły niezapomnianą podróż kulinarną w świat orientalnych przypraw i aromatów. Mamy nadzieję, że kreujemy przestrzeń, w której odnajdą Państwo pełnię indyjskich smaków.
Zrecenzowano 4 września 2019

Tak powinno smakowac indyjskie jedzenie. Jak ma byc ostro jest ostro. Dania zroznicowane, kazdy znajdzie cos dla siebie.

Dziękujemy, Sonia O

Zrecenzowano 8 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne jedzenie, odwiedzamy już tę knajpę któryś raz i za każdym razem wychodzimy bardzo zadowoleni :) obsługa bardzo miła, porcje spore, przepyszny koktajl mango lassi, polecamy!!!

Dziękujemy, 197wiktorw
Zrecenzowano 4 kwietnia 2019

Zawsze bałem się indyjskich knajp bo ostre i te sprawy. Ale tym razem poszedłem pełen wigoru... i się rozczarowałem. Wysokie ceny, małe porcje, bardzo mało mięsa po prostu mało wszystkiego;) Tak jak mówi moja dziewczyna : "do knajpy idzie się żeby było na bogato" a tutaj no żadne pałace a biedna indyjska ulica. Sytuację uratowała tylko kelnerka i dlatego dałem ocenę 3. Jej pomoc i uczynność uratowała jako tako sytuację ale niesmak pozostał. Raczej wątpię żebym tam poszedł ponownie.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Velazkez A
Zrecenzowano 16 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja bez większych zaskoczeń. Jedzenie przyjemne, dobre i można spokojnie się najeść. Nie ma czegoś do czego można było się przyczepić jednak tez nie ma efektu „wow”. Polecam :)

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Dinnerwithmygirl
Zrecenzowano 20 stycznia 2019

Kelnerka podała nam danie, w którym znajdowały się zamknięte małże...Nie bardzo umiała to wytłumaczyć. Po chwili danie wróciło na stół nie nowe ale to samo, bez małży, nawet nie podgrzane. Na moje pytanie otrzymałam informację,że kucharze są zdziwieni, nie wiedzą jak to się stało i że to jest ich wina....i ze przepraszają. Uważam,ze danie powinno być wydane na nowo lub zamienione na inne. Gdybym nie zapytała, nie otrzymałabym żadnej informacji. Obsługa wyuczona w kwestii karty tzn. potrafi wyrecytować informacje odnośnie dań, ale jeśli chodzi o wina, kelnerka trzy razy zmieniała zdanie na temat ich dostępności. ok, może była nowa - tego się nie czepiam. Aczkolwiek po historii z małżami mam wątpliwości co do świeżości produktów i dań, skoro kuchnia nie sprawdza tego,co wydaje. Raczej tam nie wrócę.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Karina Z

Restauracja Hatti — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Restauracja Hatti? Podziel się wrażeniami!