“Nie udało się zamówić potraw...”
Trattoria Donatello — recenzja

Trattoria Donatello
Zamów online
Nr 177 wśród 1 085 Restauracje (Poznań)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Pomimo, iż w sobotni wieczór w całej restauracji były AŻ 4 osoby, po oczekiwania ok. 10 min. - sam podszedłem po menu do kontuaru. Kelnerka 3x przeszła koło naszego stolika, ale nawet nie rzuciła spojrzeniem w naszą stronę... Po kolejnych 20 min. oczekiwania na możliwość złożenia zamówienia - wyszliśmy...
Drodzy potencjalni Goście tej restauracji: nie mąćcie sielanki obsługi! Niech wypoczywają w spokoju‼️

Dziękujemy, Pioneer482038

Zrecenzowano 13 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Tym razem spotkanie ze znajomymi postanowiłam zorganizować w klimacie włoskim.Bez namysłu wybrałam Donatello.(pamiętam początki przy ul Szamarzewskiego, gdzie podawano pizzę UFO).Lokal atmosferyczny,czysty.Obsluga rewelacja -szybka,nie narzucającą się i przede wszystkim kompetentna.Ale nie dlatego jadamy w lokalach.Menu śródziemnomorskie,ale nie udziwnione.Wybor duży,podany pięknie.Porcje dla łakomczuchów.Jesli jeszcze nie byliście w tej restauracji gorąco polecam,tym bardziej ,że w Poznaniu nie ma zbyt dużo tzw.sprawdzonych lokali.Gratulacje

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, drmaluszek
Zrecenzowano 14 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Zupy rewelacja
Makarony świetne. Na życzenie podostrzone. Zapiekanka z brokułami mnie uwiodła. Mój smak. Świetne piwo bezalkoholowe Miłosław dla kierowcy. Wino domowe podkreślające smak potraw. Obsługa sprawna ale dyskretna. Przyjemny wystrój. I ten ogień w kominku. Nie chciało się wyjść. Kolejna wizyta pełna smakowitego nasycenia...
Pora wrócić na pizze

Termin wizyty: styczeń 2019
1  Dziękujemy, Kinga S
Zrecenzowano 9 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Dzisiejszą wizytę w tej restauracji mogę zaliczyć do udanych. Jedzenie pyszne, obsługa bardzo miła, wystrój ciepły i gustowny. Minusem jest spory tłok jaki panuje w lokalu i troszkę zawyżone ceny.

Termin wizyty: grudzień 2017
1  Dziękujemy, 168radekw
Zrecenzowano 1 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Fajne ciepłe wnętrze. Miła szybka obsługa. Jedzenie doskonałe. Wino pyszne a cena przyzwoita. Polecam.

Termin wizyty: grudzień 2017
Dziękujemy, ichaa364g

Trattoria Donatello — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Trattoria Donatello? Podziel się wrażeniami!