“Przyjemne miejsce”
DOMU Kitchen & Friends — recenzja

DOMU Kitchen & Friends
Zamów online
Nr 94 wśród 1 085 Restauracje (Poznań)
Opis: DOMU, to nie cztery ściany, to szczera i pyszna kuchnia. DOMU, to smak który Cię zadowoli. Miejsce dla całej Rodziny, miejsce spotkań Przyjaciół. Wszędzie dobrze, ale w DOMU najlepiej. Nie szukaj dalej – jesteś w DOMU.
Zrecenzowano 9 września 2019

Fajna knajpka z klimatem. Byłem na żeberkach, mogę polecić dla najedzonych, porcja raczej mała (jak na żeberka) ale dobrze przygotowana. Celebracja tego dania w tym lokalu to jak dla mnie przerost formy nad treścią, ale co do jakości potrawy nie mam uwag poza mikro-sosem... Ogólnie lokal nadrabia klimatem i dobrą obsługą, jaka nam się trafiła.

Dziękujemy, _Marcin_Joanna_

Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy przypadkiem kierując się dużą ilością ludzi na zewnątrz. Zamówiliśmy kurczaka i burgera domu. Jedzenie było smaczne w szczególności kurczak-idealny. Burger dość przeciętny. Ceny dość wysokie bo za dwa dania plus wino i dwa piwa zapłaciliśmy 100 zł.

Dziękujemy, ms123sm
Zrecenzowano 2 września 2019

Zachęceni rekomendacją, odwiedziliśmy DOMU. Zamówiliśmy żeberka dla 2 osób i dla kolejnej czarny makaron z krewetkami. I o ile żeberka były na prawdę dobre, o tyle makaron niestety dotarł rozgotowany, a krewetki przeciągnięte. Oczywiście zwróciliśmy to danie na kuchnię. Wróciło dużo lepsze, choć wyraźnie mniejsza porcja. Na szczęscie na przeprosiny dostaliśmy kilka szotów nalewki z antonówek, co nieco zatarło złe wrażenie. Obsługa była bardzo miła i pomocna, więc to duży plus.

Dziękujemy, MrTFSMC
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Duży plus za lokalizację i miejsca na zewnątrz. Byliśmy całą rodziną i bardzo przyjemnie było posiedzieć na ulicy wrocławskiej. Jedzenie jednak mocno średnie. Fish&chips bardzo słabe, ryba niedoprawiona i kiepsko zrobiona! Pastrami dobre jednak bułka bardzo słabiutka. Na tle tych dwóch dani wyróżniły się pizze, które można uznać za poprawne. Jeżeli poprawią smak dań to miejsce może być naprawdę fajne. Ze względu na wielkość i ilość dostępnym stolików to fajne miejsce na wypad ze znajomymi lub rodziną.

2  Dziękujemy, szymaacm
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Rewelacyjne miejsce na kulinarnej mapie Poznania. Swoją przygodę z DOMU zaczęłam od zupy gazpacio podawanej jako chłodnik - była świetnie doprawiona i smakowała pysznie. Później danie główne - żeberka z sosem miodowo-musztardowym - po prostu genialne i koniecznie trzeba je spróbować bo są specjalnością restauracji. Wzięłam również Brioszkę z Pastrami - wołowina pyszna, podana z batatami i sosem mango - rozkosz dla podniebienia. I kiedy z mężem mysleliśmy, że nic nas już nie zaskoczy - dwa świetne desery - sernik czekoladowy oraz truskawkowa pralina - tak musiała smakować ambrozja na greckim Olimpie. Doskonałe. Polecam na 100%.

Dziękujemy, Elwira W

DOMU Kitchen & Friends — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w DOMU Kitchen & Friends? Podziel się wrażeniami!