“Nie obyło się bez wpadki”
DOMU Kitchen & Friends — recenzja

DOMU Kitchen & Friends
Zamów online
Nr 95 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)
Opis: DOMU, to nie cztery ściany, to szczera i pyszna kuchnia. DOMU, to smak który Cię zadowoli. Miejsce dla całej Rodziny, miejsce spotkań Przyjaciół. Wszędzie dobrze, ale w DOMU najlepiej. Nie szukaj dalej – jesteś w DOMU.
Zrecenzowano 2 września 2019

Zachęceni rekomendacją, odwiedziliśmy DOMU. Zamówiliśmy żeberka dla 2 osób i dla kolejnej czarny makaron z krewetkami. I o ile żeberka były na prawdę dobre, o tyle makaron niestety dotarł rozgotowany, a krewetki przeciągnięte. Oczywiście zwróciliśmy to danie na kuchnię. Wróciło dużo lepsze, choć wyraźnie mniejsza porcja. Na szczęscie na przeprosiny dostaliśmy kilka szotów nalewki z antonówek, co nieco zatarło złe wrażenie. Obsługa była bardzo miła i pomocna, więc to duży plus.

Dziękujemy, MrTFSMC

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Duży plus za lokalizację i miejsca na zewnątrz. Byliśmy całą rodziną i bardzo przyjemnie było posiedzieć na ulicy wrocławskiej. Jedzenie jednak mocno średnie. Fish&chips bardzo słabe, ryba niedoprawiona i kiepsko zrobiona! Pastrami dobre jednak bułka bardzo słabiutka. Na tle tych dwóch dani wyróżniły się pizze, które można uznać za poprawne. Jeżeli poprawią smak dań to miejsce może być naprawdę fajne. Ze względu na wielkość i ilość dostępnym stolików to fajne miejsce na wypad ze znajomymi lub rodziną.

2  Dziękujemy, szymaacm
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Rewelacyjne miejsce na kulinarnej mapie Poznania. Swoją przygodę z DOMU zaczęłam od zupy gazpacio podawanej jako chłodnik - była świetnie doprawiona i smakowała pysznie. Później danie główne - żeberka z sosem miodowo-musztardowym - po prostu genialne i koniecznie trzeba je spróbować bo są specjalnością restauracji. Wzięłam również Brioszkę z Pastrami - wołowina pyszna, podana z batatami i sosem mango - rozkosz dla podniebienia. I kiedy z mężem mysleliśmy, że nic nas już nie zaskoczy - dwa świetne desery - sernik czekoladowy oraz truskawkowa pralina - tak musiała smakować ambrozja na greckim Olimpie. Doskonałe. Polecam na 100%.

Dziękujemy, Elwira W
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie widać, że kucharz ma naprawdę pojęcie o kuchni wszystko obłędnie doprawione. A obsługa no cóż pełen profesjonalizm Pan który nas obsługiwał( jak się dowiedziałam p. Kuba ) uśmiechnięty miły do bólu zorientowany w każdej potrawie, o jego profefesjonalizmie świadczy choćby fakt, że podano mi kawę mrożoną lekko osłodzoną Pan od razu mie o tym poinformował i powiedział, że jeśli nie będzie mi smakowała poda tradycyjną. To jest mega PLUS dla restauracji, bo o taką obsługę jest mega mega ciężko. Gorąco polecam DOMU .

3  Dziękujemy, 80beatad
Zrecenzowano 28 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetny wybór na randkę, spotkanie ze znajomymi lub na obiad z rodziną - wszystkie te opcje sprawdziłam i wszystkim bardzo smakowało! Żeberka pyszne, sam sposób podania ciekawy i oryginalny. Burgery i karkówka pycha. Obsługa na pięć z plusem - kelner stwarzał bardzo przyjemną atmosferę, był zaangażowany i przemiły. Polecam!

1  Dziękujemy, malgorzata_02

DOMU Kitchen & Friends — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w DOMU Kitchen & Friends? Podziel się wrażeniami!