“Głównego gościa akurat nie było...”
SZOP Kawiarnia — recenzja

SZOP Kawiarnia
Nr 227 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)
Zrecenzowano 5 września 2019

... i trzeba się z tym liczyć, że Szop pewnie nie zawsze będzie na miejscu, co jest zupełnie zrozumiałe. Kawa dobra, fajnie, że była możliwość wybrania ziaren do aeropressu. Miejsce urokliwe, pewnie pojawię się jeszcze nie raz licząc na obecność zwierzaka.

Dziękujemy, francuskieciastko

Zrecenzowano 12 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo pozytywny lokal z klimatem, podobało nam się tutaj. Kawa była bardzo dobra, smaczne są również bezy oraz pyszny sernik. Miło będzie tu wrócić, polecam.

Dziękujemy, Michał K
Zrecenzowano 15 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziłam kawiarnie już z 5 razy, ostatni raz dziś. Mój Partner częściej i jest stałym klientem. Zawsze szybko i smacznie. Uwaga! Czasami naprawdę w kawiarni jest żywy szop! Podobno bardzo towarzyski, Partner widział, ja niestety jeszcze nie .

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Vanalai
Zrecenzowano 12 października 2018 z urządzeń przenośnych

Na razie zawitałam raz po poranną kawę na wynos i byłam zadowolona. Słodkości nie próbowałam, choć kusząco spoglądały

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Vanalai
Zrecenzowano 5 października 2018

kawiarenka raczej mała, ale mają i ciasto i gofry, herbatkę no i wiadomo kawa.
Było smacznie, ale jak dla mnie to miejsce na szybka kawę, raczej nie na siedzenie przy kawie i pogaduszki.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Gosia C

SZOP Kawiarnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w SZOP Kawiarnia? Podziel się wrażeniami!