“Lokal wart polecenia ”

Restauracja-Browar Bierhalle Posnania
Nr 438 wśród 1 084 Restauracje (Poznań)
Opis: Bierhalle to oryginalny koncept łączący w sobie niepowtarzalny smak piwa przygotowywanego w restauracji z wyśmienitą kuchnią oraz wspaniałą atmosferą.

Fantastyczna obsługa i duży wybór świetnych piw. Będziemy tu jeszcze wracać. Bardzo przystępne ceny.

Dziękujemy, 441grzegorza
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: restauracjab2019, Kierownik, Restauracja-Browar Bierhalle PosnaniaOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy serdecznie :)

Pyszne jedzonko, duze porcje, kawa mega, obsluga mega mila i pomocna. Bylismy na sniadaniu i na obiedzie, nie zawiedlismy sie, polecam!

Dziękujemy, Kasiopanda

Dziękujemy Pani Kasiu :)

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

...w dniu 17.08 niestety nie odbyła się, gdyż nadgorliwa kelnerka, pracownik miesiąca zrobił mojej żonie pogadankę z połajanką na temat czego nie powinni jeść klienci w jej restauracji. A wszystko to po akceptacji przyniesionego nachos i przyjętym zamówieniu przez innego kelnera. Nie było miło i opuściliśmy lokal, ale już straciliśmy apetyt na jakiekolwiek jedzenie. Nawet skargi nie miał kto przyjąć, gdyż przestraszony kierownik zmiany Pan Michał zapomniał jak się nazywa. Czekam na maila z informacją o finale tej żenującej sytuacji.

Dziękujemy, arturf38
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: restauracjab2019, Kierownik, Restauracja-Browar Bierhalle PosnaniaOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dzień dobry,

Pani Natalia - nasza pracownica miesiąca, poinformowała Państwa zasadach panujących w Naszej restauracji. Jedną z nich jest to, że nie można spożywać jedzenia zakupionego w innym punkcie.
Serdecznie przepraszamy, nic złego nie mieliśmy na myśli. Proszę się na Nas nie gniewać, specjalnie dla Państwa przygotujemy własne nachosy w ramach rekompensaty. Zapraszamy :)

Zrecenzowano 4 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Obiad rodzinny z piwem w tle :) Schabowy i placki piwosza naprawdę smaczne, porcje solidne. W ramach promocji do dań głównych otrzymaliśmy gratis dania dla dzieci, wybraliśmy stripsy z kurczaka z frytkami i surówką z marchwi i tutaj bardzo miłe zaskoczenie: kurczak świeżo panierowany, fajne kawałki drobiu, nie to co w nuggetsach z Maca... Dopełnieniem były degustacyjne piwa: pszeniczne i marcowe. Polecam!

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, mateoosh2
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: nikolettagorska, Kierownik, Restauracja-Browar Bierhalle PosnaniaOdpowiedź udzielona 13 maja 2019

Dzień dobry,

serdecznie dziękujemy za tak przemiłą recenzję! Miejmy nadzieję, że będziemy mogli Pana częściej gościć w naszych piwnych progach! Do zobaczenia :)

Zrecenzowano 3 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Jak na sieciówke naprawdę nieźle. Jedzenie smaczne, menu różnorodne. Obsługa bardzo miła. Ceny nieco wygórowane.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Nestorius2014

Dziękujemy bardzo,

zapraszamy do zapoznania się z tańszymi ofertami :)

Restauracja-Browar Bierhalle Posnania — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Restauracja-Browar Bierhalle Posnania? Podziel się wrażeniami!