“Dobre pierogi !!!”
Pierożak Pierogarnia — recenzja

Pierożak Pierogarnia
Zamów online
Nr 23 wśród 1 085 Restauracje (Poznań)
Opis: Pierożak to pierwsza tradycyjna pierogarnia w Poznaniu, gdzie pierogi lepione są na oczach klientów.
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Kto jest miłośnikiem pierogów to polecam,cieniutkie ciasto dobry farsz,pierogi na sztuki wiec można wybrać mix na jaki masz ochotę,jeden minus papierowe talerze

Dziękujemy, 924marzenas

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miła obsługa, szybko i w dobewj cenie. Pierogi na sztuki więc mozna wybrać jakie i ile aie chce bez ryzyka że zamówimy za dużo i jedzonko sie zmarnuje
W Poznaniu widziałam co najmniej w dwóch lokalizacjach

Dziękujemy, alejaktaktonie
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W Poznaniu spędziliśmy kilka przyjemnych dni. Sugerując się ocenami trafiliśmy właśnie do owego lokalu. Fajnie, że wszystko przyrządzone jest na bierząco - w dodatku to wszystko po prostu widać. Nie zakładamy, że trafiliśmy na złą partie pierogów, gdyż wybraliśmy spośród 3 różnych farszów. Pierogi, a raczej niewielkie pierożki zatopione w tłuszczu z cebulki w dodatku według naszej opinii gotowane w nieosolonej wodzie. Ciasto rozgotowane i przeźroczyste. W trakcie oczekiwania na zamówienie Pani z obsługi dwukrotnie pomyliła zamówienia dla innych klientów, czego efektem były frustracje gości. Ceny jak za taka wielkość pierożka w dodatku na papierowym talerzu nieakceptowalne. Rozczarowaliśmy się...

Dziękujemy, Szifo
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Rewelacyjne pierożki, ręcznie robione, na widoku, w cieniutkim cieście. Smaki wytrawne, ale i na słodko. Bardzo miła i obrotna pani przy kasie. polecam.

Dziękujemy, agn906
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Tanie i pyszne pierogi, duży wybór, szybka i miła obsługa.
Na pewno jeszcze tam wrócę przy okazji kolejnego pobytu w Poznaniu.

Dziękujemy, Agataaaaaa

Pierożak Pierogarnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Pierożak Pierogarnia? Podziel się wrażeniami!