“jak u babci”
Szagowka — recenzja

Szagowka
Zamów online
Nr 266 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)
Zrecenzowano 6 września 2019

Biznes prowadzą mili, skromni ludzie. Dania ogromne i podawane szybko, wszystko ciepłe i pachnące i dużo na talerzach. Kawa tez pyszna. Polecam. Ceny niskie.

Dziękujemy, Monika K

Zrecenzowano 12 czerwca 2019

Przepyszny lunch. Szybka i miła obsługa. Bardzo duże, sycące porcję za niską cenę. Polecam, najlepiej nie w czasie szczytu.

Dziękujemy, 89ania
Zrecenzowano 30 września 2018 z urządzeń przenośnych

Miejsce pokroju baru mlecznego, które traktowane jest jak restauracja. Wystrój bardzo przeciętny, obsługa miła, w miarę czysto, a jedzenie nie wybijające się ponad przeciętność. Nie mogę powiedzieć ze obiad domowy, ponieważ w domu jem dużo lepiej. Jest to dobra opcja jak się nie ma za dużo pieniędzy i chce się zjeść dużo i po prostu nie narzekać na to co się zjadło. Zwyczajnie, ale na pewno nie można powiedzieć że niesmacznie

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, festaaa
Zrecenzowano 17 września 2018

Odwiedziłam Szagówkę już kilka razy, nigdy się jeszcze nie zawiodłam, no czasami brakuje już potraw z menu, ale to tylko potwierdza, że dania schodzą szybciutko.Praktycznie codziennie coś nowego w menu, kopytka boskie i chłodnik litewski również. Polecam wszystkim lubiącym domowe polskie jedzenie.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Natii72
Zrecenzowano 4 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Domowe smaki w świetnych cenach i solidnych porcjach. Do tego super obsługa i przyjazny klimat lokalu. Bardzo chętnie tam się stołujemy

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Konrad C

Szagowka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Szagowka? Podziel się wrażeniami!