“DUŻO LEPIEJ NIŻ OSTATNIO.”

Restauracja Sarbinowska
Nr 105 wśród 1 085 Restauracje (Poznań)
Zrecenzowano 6 września 2019

Jedzenie sie poprawiło, już nie jest za słone, za tłuste i niedosmażone . SMAKOWAŁO : Rosół straciatella - pyszny , krewetki też i pierogi ...ogólnie wszystko smaczne. Mam zastrzeżenia do obsługi.
Długi czas oczekiwania na kelnera, ( kelner rozprawiał bardzo długi czas na temat win z klientem w ogóle nie zważając, że inni klienci czekają.) W końcu podeszła inna kelnerka, która kompletnie nic nie wiedziała o daniach z karty np. co to jest rosół straciatella, czy krewetki z mango sa na słodko....
długi czas oczekiwania na posiłek, a potem na rachunek.

Dziękujemy, magdalena s

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Prawdopodobnie przez to że oczekiwania mieliśmy dość wysokie wizyta okazała się być dużym rozczarowaniem. To dlatego, że jedzenie było jakby... bez smaku, trochę mdłe. To nie tak, że było niedobre, ale zdecydowanie brakowało efektu wow. Szczególnie zawiódł nas stek z polędwicy, przystawkowe kulki serowe i jakby "rozwodnione" napoje: lemoniada, herbata mrożona i kawa mrożona. Karkówka z sosem BBQ mango i deserki z gablotki były akurat całkiem smaczne :) Poza jedzeniem wszystko było jak najbardziej w porządku, a nawet lepiej. Śliczne miejsce, bardzo przyjemna atmosfera i przemiła obsługa.

Dziękujemy, Sallmonella
Zrecenzowano 29 lipca 2019

Fenomenalna atmosfera, pyszne jedzenie i świetna obsługa! Każde z zamówionych dań było pięknie serwowane. Wspaniały ogródek i szklarnia z kwiatami.

1  Dziękujemy, 1Janko
Zrecenzowano 11 czerwca 2019

Ostatnio odwiedziłam z znajomymi i rodziną tą restauracje. Byłam zaskoczona wystrojem biznesowo ale luźno z miłą rodzinną atmosferą. Pyra z Gzikiem jak na przystawkę duża porcja i smakowała tak jak w Poznaniu Pyra powinna smakować. Najbardziej zaskakująca była zupa cytrusowa, cytrusy mleko kokosowe troche w stylu Azji ale z dodatkiem kapusty kiszonej ( mega zaskoczenie). Na danie główne zjadłam Okonia, podany w całości co sprawiło ze cały smak ryby zamknięty był w niej. Smakowała wybornie ! Do tego mieliśmy okazje spróbować Polskich win, tak Polskich win ! Które tego dnia były dostępne na kieliszki !
Restauracja posiada jeden z najpiękniejszych ogródków w którym pełno jest zieleni i ziół, i SZKLARNIA z owocami i kwiatami !
Na pewno wrócimy na obiad i zimne Wino !

Dziękujemy, weronikal518
Zrecenzowano 20 maja 2019

Pyszne jedzenie, świetna atmosfera i niesamowita obsługa! Każdy czuł się w tym pięknym miejscu swobodnie. Za co bardzo dziękuję!

Dziękujemy, Kasia C

Restauracja Sarbinowska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Restauracja Sarbinowska? Podziel się wrażeniami!