“Niesamowicie eleganckie i szykowne miejsce”
The Time — recenzja

The Time
Nr 97 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)
Opis: THE TIME jest miejscem, które inspiruje stylem, atmosferą oraz pasją do smaku. Jesteśmy restauracją, w której przy wspólnym stole spotykają się partnerzy biznesowi, rodziny i znajomi, delektując się urodą śródziemnomorskich potraw wzbogaconych regionalnymi nutami. Szef kuchni, Adrian Pilarczyk, z wyjątkowym wyczuciem ubiera klasykę, w nowoczesną formę. Karta The Time to również ok. 150 win, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Propozycją dla bardziej wymagających Gości jest Red Selection czyli przedłużenie karty win naszej restauracji. Znajdziecie tu szeroki wybór etykiet z Toskanii, Piemontu, Bordeaux, Burgundii czy też Rioja. Używamy systemu Coravin, który pozwala cieszyć się smakiem i aromatem ulubionego wina bez konieczności zamawiania całej butelki. Marzenia koneserów w zasięgu ręki, najlepsza oferta winiarska w Poznaniu. Zapraszamy!

Na Młyńską zawitałem w celach służbowych zostając później na kolacji. Na początek zacząłem od tatara - bardzo smaczny i poprawny oraz przyjemnie dla oka podany. Oczywiście w międzyczasie raczyłem się winem - Pani kelnerka bardzo dobrze doradzała i wiedziała coś na temat każdego wina które podaje - dlatego mój kieliszek idealnie się komponował z jedzeniem. Danie właściwe to już polędwica wołowa na warzywach - wysmażona dokładnie tak jak chciałem (tutaj może mały minusik, że nie dostałem odpowiedniego noża, musiałem odrobinę walczyć z krojeniem zwykłym stołowym). I na zwieńczenie mojej kolacji - deser krówka. Bardzo dobry i słodki (ale nie za bardzo) deser w bardzo ładnej wizualnej formie.

Dalsza część wieczoru to już bar na samej górze budynku. Dla panów za barem ogromne chapeau bas! Podczas jednego wieczoru dowiedziałem się chyba wszystkiego o tequilli i trunkach tequillo-podobnych. Koktajle wyśmienite, trzeba samemu zawitać, żeby się o tym przekonać.

Podsumowując miejsce które zdecydowanie warto odwiedzić, a na pewno sprawdzi się jako miejsce na randkę, czy spotkanie z długo niewidzianymi znajomymi.

1  Dziękujemy, asolinski001

Pomimo nieco oddalonej lokalizacji od rynku zdecydowaliśmy się wybrać do restauracji na późny lunch. Pierwsze wow to wygląd restauracji patio jest piękne! Przystawki były genialne. Pierogi z kaczką z genialnie cienkim ciaste i ośmiornica, równie wyborna. Dania główne mąż zamówił steka. Idealnie wysmazony, pycha. Gwiazdą był jednak mój królik. Mistrzostwo świata! Wielki plus za obszerna kartę win z dużą ilością win na "coravin". Będąc w Poznaniu na pewno wrócimy!

Dziękujemy, jagodziaja

Przyjechaliśmy do Poznania z zamiarem pójścia do restauracji The Time by uczcić pół roku związku. Wybraliśmy menu degustacyjne z menu degustacyjnym win. Obsługa Pani Menadżer nie pozostawiała ani cienia wątpliwości, przez ani jedną chwilę nie zwątpiliśmy, że jest osobą bardzo kompetentną, otwartą i bardzo dobrze znającą się na winach. Prezentowała każde dania, opisywała je bardzo dokładnie, jeszcze dokładniej wina. Każde danie było coraz lepsze od poprzedniego. Kolacja trwała ok. 3.5 godziny, ale była warta każdej. Nie da się opisać smaku dań, to trzeba przeżyć. Po całej kolacji Pani Menadżer oprowadziła nas po winnicy, pokazała pokoje z cygarami, a następnie zaserwowała nam jedno na 5 piętrze w cocktail barze. Jest bardzo wdzięczny za takie podejście i sprawienie, że ten wieczór był jednym z najlepszych w moim życiu! Na pewno będziemy wracać do tak pięknego i cudownego miejsca!

Dziękujemy, hubertmlynek
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Skorzystaliśmy z 5 daniowego menu degustacyjnego. Zwykle takie menu ma zachęcić do ponownych wizyt. Tu tak nie będzie przynajmniej w moim przypadku. Trzy pierwsze dania były po prostu słabe, z czego bulion rybny smakował jak niesolona woda z papryką... Dużo lepiej było z daniem głównym, bo gołąb był pyszny, podobnie jak deser.
Na plus też obsługa i ładne, nowoczesne wnętrze.

1  Dziękujemy, sebastiand834
Zrecenzowano 30 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo elegancki lokal z gustownym wystrojem.
Dania na wysokim poziomie porcje wystarczające.
Królik w punkt.
Polędwica iberico także
Śledź przepyszny

Dziękujemy, lukaszmnr

The Time — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w The Time? Podziel się wrażeniami!