“Prawdziwa sztuka jedzenia”
The Time — recenzja

The Time
Nr 97 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)
Opis: THE TIME jest miejscem, które inspiruje stylem, atmosferą oraz pasją do smaku. Jesteśmy restauracją, w której przy wspólnym stole spotykają się partnerzy biznesowi, rodziny i znajomi, delektując się urodą śródziemnomorskich potraw wzbogaconych regionalnymi nutami. Szef kuchni, Adrian Pilarczyk, z wyjątkowym wyczuciem ubiera klasykę, w nowoczesną formę. Karta The Time to również ok. 150 win, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Propozycją dla bardziej wymagających Gości jest Red Selection czyli przedłużenie karty win naszej restauracji. Znajdziecie tu szeroki wybór etykiet z Toskanii, Piemontu, Bordeaux, Burgundii czy też Rioja. Używamy systemu Coravin, który pozwala cieszyć się smakiem i aromatem ulubionego wina bez konieczności zamawiania całej butelki. Marzenia koneserów w zasięgu ręki, najlepsza oferta winiarska w Poznaniu. Zapraszamy!

Przyjechaliśmy do Poznania z zamiarem pójścia do restauracji The Time by uczcić pół roku związku. Wybraliśmy menu degustacyjne z menu degustacyjnym win. Obsługa Pani Menadżer nie pozostawiała ani cienia wątpliwości, przez ani jedną chwilę nie zwątpiliśmy, że jest osobą bardzo kompetentną, otwartą i bardzo dobrze znającą się na winach. Prezentowała każde dania, opisywała je bardzo dokładnie, jeszcze dokładniej wina. Każde danie było coraz lepsze od poprzedniego. Kolacja trwała ok. 3.5 godziny, ale była warta każdej. Nie da się opisać smaku dań, to trzeba przeżyć. Po całej kolacji Pani Menadżer oprowadziła nas po winnicy, pokazała pokoje z cygarami, a następnie zaserwowała nam jedno na 5 piętrze w cocktail barze. Jest bardzo wdzięczny za takie podejście i sprawienie, że ten wieczór był jednym z najlepszych w moim życiu! Na pewno będziemy wracać do tak pięknego i cudownego miejsca!

Dziękujemy, hubertmlynek

Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Skorzystaliśmy z 5 daniowego menu degustacyjnego. Zwykle takie menu ma zachęcić do ponownych wizyt. Tu tak nie będzie przynajmniej w moim przypadku. Trzy pierwsze dania były po prostu słabe, z czego bulion rybny smakował jak niesolona woda z papryką... Dużo lepiej było z daniem głównym, bo gołąb był pyszny, podobnie jak deser.
Na plus też obsługa i ładne, nowoczesne wnętrze.

1  Dziękujemy, sebastiand834
Zrecenzowano 30 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo elegancki lokal z gustownym wystrojem.
Dania na wysokim poziomie porcje wystarczające.
Królik w punkt.
Polędwica iberico także
Śledź przepyszny

Dziękujemy, lukaszmnr
Zrecenzowano 29 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Czego możesz się spodziewać?
Fantastyczna atmosfera, przestrzeń i jakaś nieokreślona tajemniczość. To idealne miejsce na biznesowe spotkanie, ale nie pozbawione romantyzmu. Dlatego możesz też wybrać się na kolacje we dwoje.
Świetne menu degustacyjne, a podawane wina są dopełnieniem pysznego jedzenia.
Pasja, styl i atmosfera to idealne określenia tego miejsca.
I jeszcze jedno... restauracja ta kryje pewną niespodziankę. Należy wjechać na dach, znajdziecie tam lornetki a resztę sami sobie dopowiedzcie.
POLECAM!

Dziękujemy, robertz684
Zrecenzowano 27 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Mimo ze restauracja szczyci się wysokim poziomem to moje odczucia były zupełnie odwrotne. Nie dość ze kelner był nie do końca kompetentny to na jedzenie czekaliśmy prawie 1,5 h. Kiedy w końcu je otrzymaliśmy (oczywiście bardzo głodni) - moje danie obiadowe z karty czyli pierogi z kaczki okazały się dużym talerzem z zaledwie 3 MAŁYMI PIEROŻKAMI!!! Dodatkowo zamówiliśmy tort urodzinowy z prośba aby znalazły się w nim truskawki - otrzymaliśmy tort z malinami i jeżynami, których solenizant nie lubi. Dania są zupełnie nieadekwatne do ceny. Wyszłam głodna i zażenowana miejscem. Bardzo mi przykro

2  Dziękujemy, Michalina S

The Time — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w The Time? Podziel się wrażeniami!