Poznań

“Rozczarowanie”
The Time — recenzja

The Time
Nr 95 wśród 1 086 Restauracje (Poznań)
Opis: THE TIME jest miejscem, które inspiruje stylem, atmosferą oraz pasją do smaku. Jesteśmy restauracją, w której przy wspólnym stole spotykają się partnerzy biznesowi, rodziny i znajomi, delektując się urodą śródziemnomorskich potraw wzbogaconych regionalnymi nutami. Szef kuchni, Adrian Pilarczyk, z wyjątkowym wyczuciem ubiera klasykę, w nowoczesną formę. Karta The Time to również ok. 150 win, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Propozycją dla bardziej wymagających Gości jest Red Selection czyli przedłużenie karty win naszej restauracji. Znajdziecie tu szeroki wybór etykiet z Toskanii, Piemontu, Bordeaux, Burgundii czy też Rioja. Używamy systemu Coravin, który pozwala cieszyć się smakiem i aromatem ulubionego wina bez konieczności zamawiania całej butelki. Marzenia koneserów w zasięgu ręki, najlepsza oferta winiarska w Poznaniu. Zapraszamy!
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Skorzystaliśmy z 5 daniowego menu degustacyjnego. Zwykle takie menu ma zachęcić do ponownych wizyt. Tu tak nie będzie przynajmniej w moim przypadku. Trzy pierwsze dania były po prostu słabe, z czego bulion rybny smakował jak niesolona woda z papryką... Dużo lepiej było z daniem głównym, bo gołąb był pyszny, podobnie jak deser.
Na plus też obsługa i ładne, nowoczesne wnętrze.

1  Dziękujemy, sebastiand834

Zrecenzowano 30 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo elegancki lokal z gustownym wystrojem.
Dania na wysokim poziomie porcje wystarczające.
Królik w punkt.
Polędwica iberico także
Śledź przepyszny

Dziękujemy, lukaszmnr
Zrecenzowano 29 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Czego możesz się spodziewać?
Fantastyczna atmosfera, przestrzeń i jakaś nieokreślona tajemniczość. To idealne miejsce na biznesowe spotkanie, ale nie pozbawione romantyzmu. Dlatego możesz też wybrać się na kolacje we dwoje.
Świetne menu degustacyjne, a podawane wina są dopełnieniem pysznego jedzenia.
Pasja, styl i atmosfera to idealne określenia tego miejsca.
I jeszcze jedno... restauracja ta kryje pewną niespodziankę. Należy wjechać na dach, znajdziecie tam lornetki a resztę sami sobie dopowiedzcie.
POLECAM!

Dziękujemy, robertz684
Zrecenzowano 27 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Mimo ze restauracja szczyci się wysokim poziomem to moje odczucia były zupełnie odwrotne. Nie dość ze kelner był nie do końca kompetentny to na jedzenie czekaliśmy prawie 1,5 h. Kiedy w końcu je otrzymaliśmy (oczywiście bardzo głodni) - moje danie obiadowe z karty czyli pierogi z kaczki okazały się dużym talerzem z zaledwie 3 MAŁYMI PIEROŻKAMI!!! Dodatkowo zamówiliśmy tort urodzinowy z prośba aby znalazły się w nim truskawki - otrzymaliśmy tort z malinami i jeżynami, których solenizant nie lubi. Dania są zupełnie nieadekwatne do ceny. Wyszłam głodna i zażenowana miejscem. Bardzo mi przykro

2  Dziękujemy, Michalina S
Zrecenzowano 16 marca 2019 z urządzeń przenośnych

The Time - Młyńska 12, zachwyca z zewnątrz i wewnątrz, miejsce z klasą i klimatem, miejsce idealne na biznesową kolację. Lubię restauracje, które mają misję, wyznaczony poziom działania. Uważam, że obecnie jest wysoki, ale jest potencjał na bardzo wysoki. Obsluga kelnerska na dobrym poziomie, dania ciekawie podane, bez zarzutu co do jakości i walorów smakowych, deser postawił kropkę nad i.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Zbm70

The Time — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w The Time? Podziel się wrażeniami!