“Przepyszne śniadania!”
Bistro Szarlotta — recenzja

Bistro Szarlotta
Nr 53 wśród 1 084 Restauracje (Poznań)

Razem z moją dziewczyną mieliśmy okazję przez 3 dni smakować śniadań oferowanych przez Szarlottę i wszystkie były przepyszne! Starannie wykonane, świetnie doprawione i bardzo ładnie podane. Próbowaliśmy wielu różnych dań z oferty śniadaniowej i wszystkie były przepyszne. Klasyki kuchni francuskiej, takie jak galettes czy tosty były naprawdę dobre. Jedzenie warte swojej ceny. Herbaty i kawy również bardzo nam smakowały. Polecam i chętnie jeszcze tam wrócę.

Dziękujemy, kjedrzejewsky

Zrecenzowano 12 kwietnia 2019

Znaleźć miejsce na śniadanie w Poznaniu w niedziele przed 10 to nie jest łatwe zadanie. Trafiliśmy do Szarlotty. Śniadanie dobre, ale jajecznicy nie da się zepsuć :P Jednak dość długi czas oczekiwania na jedzenie...

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Marta a
Zrecenzowano 29 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy z rodziną na festiwalu. Jedzenie bardzo smaczne. Oryginalne smaki i przyjazna obsługa umiliły nam pobyt w tym miejscu :)

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, parisss0
Zrecenzowano 17 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce. Miła obsługa ale przez ponad godzinę nie doczekaliśmy się jedzenia i ... wyszliśmy głodni. Trudno o gorsza rekomendację dla restauracji w której się nie ... najesz... Goraco nie polecam

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Dominikdytfeld
Zrecenzowano 13 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Malutka restauracyjka , która na zdjęciach wyglada mega klimatowo i przytulnie ,rzeczywistość jest zaledwie namiastką .jedzenie bardzo ale to bardzo przeciętne . Warzywa bardzo średnio swierze , a umiejętności kulinarne kucharza bardzo , bardzo przeciętne . Ogólnie miejsce wysoce przereklamowana w mojej ocenie . W tej lokalizacji można odwiedzić o niebo lepsze lokale w podobnej cenie

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Ewulek2009

Bistro Szarlotta — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Bistro Szarlotta? Podziel się wrażeniami!