“Pyszny falafel ”
Falla — recenzja

Falla
Nr 90 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce na wegańskiej mapie Poznania z pewnością do odwiedzenia. Miejsce przytulne ale w środku wydaje się dość ciasne. Stoliki na dworze w ładnej, dość podwórkowej scenerii jednak ma to swój urok. Obsługa miła i sprawnie przyjmująca zamówienie. Na przystawkę zamówiliśmy Hummus limonkowo-koledrowy razem z pita, który okazał się najlepszym naszym wyborem. Lekki, orzeźwiający a przy tym pełny smaku wraz z ciekawymi dodatkami. Na danie główne postawiliśmy na hemp wrapy, które także nas nie zawiodły i był po prostu smaczne. Wielkim plusem dla lokalu jest możliwość zamówienia darmowej wody w ciepłe dni. Ogólnie polecamy to miejsce!

Dziękujemy, w2ilku

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Byłam bardzo rozczarowana. Wybrałam się tam po przeczytaniu pozytywnych recenzji, ale niestety zarówno obsługa, jak i jedzenie bardzo średnie. Dania, które otrzymaliśmy były aż zbyt przekombinowane, a falafele przypalone. Dodatkowo sposób podania utrudnia jedzenie.
Pyszna była za to lemoniada i tę mogę jak najbardziej polecić.

Dziękujemy, Agataaaaaa
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019

W mojej opinii najlepsza wege knajpa w Poznaniu bo: -mają tak pyszne jedzenie, że mogłabym je jeść codziennie; ich hummusy to eksplozja smaków do tego pikle i jestem w niebie; wrapy to wyzwanie, są duże i wypchane po brzegi pysznościami. Można zjeść na miejscu, zamówić wynos i czekać na dostawę albo zamówić w drodze do domu i odebrać już gotowe. Obsługa- sympatyczna, z poczuciem humoru.

Dziękujemy, Milena M
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smacznie. Ciekawe połączenia smaków. Uwielbiam ich hummusy. Plus świetna obsługa, kelnerki na najwyższym poziomie!

Dziękujemy, sylwial74
Zrecenzowano 1 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niesamowite doświadczenie, jako człowiek który raczej mięso musi mieć w każdym posiłku jestem zachwycony! Zamówiłem ostrego Wrapa i smakował niesamowicie, miałem wrażenie jakbym jadł dobrze przyprawione mięso, polecam wszystkim się przełamać bo Vege jedzenie może być na prawdę pyszne

Dziękujemy, siemina

Falla — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Falla? Podziel się wrażeniami!