Poznań
Zrecenzowano: 13 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy z żoną na 3 doby, więc mamy przekrojowe spojrzenie na kilka zmian pracowniczych i porównanie z dniem poprzednim. Obsługa recepcji ok, bez problemu. Pokoje czyste, całkiem niezły stan, ale widać zużycie. Panie sprzątające robią swoją pracę bardzo dobrze i godne pochwały. Bufet śniadaniowy stały, smaczny i urozmaicony. Bardzo dobre desery. Pani kelnerka miła i sympatyczna. Dania z restauracji bardzo dobre, ładnie podane, spore porcje. Ładna porcelana, szybko podane. Ale... Stoliki zużyte i to mocno, co by wystarczyło zakryć obrusem. Dekoracja po imprezach weselnych to nie najlepszy pomysł na stałą ekspozycję. Na plaży przy restauracji brudno i nawet znaleźliśmy pełnego pampersa. Bar fajny, urozmaicony. Zarówno ma słabe jak i mocne alkohole, tanie i drogie. Pan kelner z brodą po prostu 100% klasy! Wszystko miło podane do stolika i z uśmiechem na ustach. Natomiast pan w okularach to porażka. Traktuje klienta z góry i sprawia wrażenie, że jest tu za karę. Byliśmy z żoną wieczorem na drinku to nie raczył podać do stolika (ale przy Niemcach skakał), a do tego co chwilę zmieniał kanały w telewizorze. Wciągnęliśmy się w oglądanie gry w golfa i nawet zaczęliśmy sobie to komentować i wskazywać w kierunku TV to zmienił nam na boks. Więcej rzeczy nie zamawialiśmy i wyszliśmy (12.09.2019). SPA: jest tam taka szczupła pani w ciemnych dłuższych włosach. Jest w 150% profesjonalna. Bardzo dyskretna, a zabiegi wykonuje bardzo dobrze. Niestety jest sama i jest totalnie zawalona zabiegami. Jest jeszcze kosmetyczka, ale nie wykonuje zabiegów masażu. Z wywiadu słyszałem, że był jeszcze mężczyzna, ale mu podziękowano bo wykonywał mało zabiegów. A jaki ma na to wpływ? Umówiliśmy się z żoną na kąpiel w winie i na masaż. Wyglądało to tak, że kąpiel mieliśmy jednocześnie, a na masaż jedno musiało czekać, bo była tylko jedna Pani masażystka. Później druga osobą musiała czekać, aż skończy się masaż. Porażka! Nie po to są pakiety dla par.
Basen fajny, ale mały, a z 2 jacuzzi dostępne jedno, bo była przerwa techniczna. Tak samo z saunami. Oszczędności? Basen otwarty tylko dla godziny 20. Skoro nie ma ratownika to dlaczego tak krótko?
Pani / Panie dyrektorze: dużo dużo zmian i kontrola stanu. Te **** to już się ledwo trzymają.
Spodziewaliśmy się po takim obiekcie czegoś znacznie lepszego.

Dziękujemy, Piotrer
Zrecenzowano: 31 maja 2019

To mój drugi pobyt w hotelu, na szczęście tylko 1 dniowy. Hotel ma bardzo dobrą i miłą obsługę, ogólnie czysty z w miarę dobrymi śniadaniami i dobrze wyposażonym barem ;-) - w spokojnej okolicy (pod warunkiem, że samoloty wojskowe właśnie nie mają w pobliżu ćwiczeń :() na peryferiach Poznania z świetnym i szybkim dojazdem do A2 i S5. Świetne zabiegi w SPA (masaż klasyczny - podziękowania dla Pani Alicji!!)
Niemniej jednak hotel a przede wszystkim pokoje (mój strasznie niedoświetlony i zimny z niedziałającą klimatyzacją i ogrzewaniem w łazience - mimo terminu majowego mało komfortowe! brak mini kosmetyków w łazience , brak sejfów w pokojach(???!!!) pusty i zamknięty mini bar) potrzebują mocnego odświeżenia (to na pewno nie są 4****). Jeżeli chodzi o minusy to przede wszystkim fatalne jedzenie w restauracji hotelowej (może miałem pecha, ale dania mi podane były fatalne a komentarz tzw. Szefa Kuchni, że kotlet schabowy z kością jest surowy bo to wina tej właśnie kości zakrawa na kpinę...), jeżeli chodzi o strefę SPA - jacuzzi jedne wyłączone z powodu "przerwy technicznej" drugie pełniące rolę "wanny" z niedziałającymi dyszami do hydromasażu, z zimną wodą :(
Podobnie z saunami jedna działała (w miarę OK) - druga zamknięta z powodu ...oczywiście "przerwy technicznej".....
WiFi w pokojach działało dobrze. Wybór w TV wraz z CANAL+ - OK
Jak na 4**** i to w (na peryferiach) Poznaniu oczekiwałbym zdecydowanie lepszej jakości w stosunku do ceny - następnym podczas wyjazdu do Poznania poszukam czegoś innego (mam nadzieję lepszego....)

Termin pobytu: maj 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, Grzegorz G
Zrecenzowano: 16 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Okropna restauracja, ohydne jedzenie. Słaba lokalizacja. Strasznie niewygodne krzesła. Grzyby w zurku (sic!). Ogólnie, to szkoda pieniędzy i czasu. Choć obsługa mila, to nie dlatego, że ten hotel jest miły dla gości, tylko dlatego,że to ich praca

Termin pobytu: maj 2019
1  Dziękujemy, Adam B
Zrecenzowano: 15 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Dobry hotel na jedną noc. Restauracja bardzo dobra. Pokoje przyjemne. W spa raczej nic się nie dzieje. Basen mały, chyba bardziej do moczenia się niż do pływania. Śniadanie bardzo dobre. Ogólnie można polecić na jeden nocleg.

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, krystofkrystof
Zrecenzowano: 11 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel na bardzo średnim poziomie. Na pewno nie zasługuje na 4*, może 3*. Pokoje takie sobie, łazienka bardzo malutka, umywalka uszkodzona. Póki przestronny, jednakże oprócz oświetlenia nocnego( lampek) nie ma innego. W pokoju trochę ponuro. Fakt czysto. Ale lata świetności hotelu już chyba minęły. Brak śmietnika, (Przy dwójce małych dzieci to problem, każdy ogryzek, papierek, okruszek trzeba było gdzieś wyrzucić. Akurat otrzymaliśmy na życzenie szlafroki to i worek się przydał). Nadto zasłony chyba z odzysku i wg mnie nie pasujące do pomieszczenia, i nie chodzi o kolor czy fason, ale były po prostu za małe (za krótkie, za wąskie). Bobudk obowiązkowa, bo słoneczko po twarzy świeciło. Łóżka wygodne, natomiast poduszki ... kwestia każdego.
Posiłki (śniadania)bardzo, bardzo średnie. Niedpieczone, twarde, racuchy z jabłkami, mamy wybór wędlin, sery - seropodobne, brak owoców.
Reasumując: hotel średni, czysty, posiłki słabe.

Termin pobytu: styczeń 2019
1  Dziękujemy, Yola W