Zrecenzowano: 31 maja 2019

To mój drugi pobyt w hotelu, na szczęście tylko 1 dniowy. Hotel ma bardzo dobrą i miłą obsługę, ogólnie czysty z w miarę dobrymi śniadaniami i dobrze wyposażonym barem ;-) - w spokojnej okolicy (pod warunkiem, że samoloty wojskowe właśnie nie mają w pobliżu ćwiczeń :() na peryferiach Poznania z świetnym i szybkim dojazdem do A2 i S5. Świetne zabiegi w SPA (masaż klasyczny - podziękowania dla Pani Alicji!!)
Niemniej jednak hotel a przede wszystkim pokoje (mój strasznie niedoświetlony i zimny z niedziałającą klimatyzacją i ogrzewaniem w łazience - mimo terminu majowego mało komfortowe! brak mini kosmetyków w łazience , brak sejfów w pokojach(???!!!) pusty i zamknięty mini bar) potrzebują mocnego odświeżenia (to na pewno nie są 4****). Jeżeli chodzi o minusy to przede wszystkim fatalne jedzenie w restauracji hotelowej (może miałem pecha, ale dania mi podane były fatalne a komentarz tzw. Szefa Kuchni, że kotlet schabowy z kością jest surowy bo to wina tej właśnie kości zakrawa na kpinę...), jeżeli chodzi o strefę SPA - jacuzzi jedne wyłączone z powodu "przerwy technicznej" drugie pełniące rolę "wanny" z niedziałającymi dyszami do hydromasażu, z zimną wodą :(
Podobnie z saunami jedna działała (w miarę OK) - druga zamknięta z powodu ...oczywiście "przerwy technicznej".....
WiFi w pokojach działało dobrze. Wybór w TV wraz z CANAL+ - OK
Jak na 4**** i to w (na peryferiach) Poznaniu oczekiwałbym zdecydowanie lepszej jakości w stosunku do ceny - następnym podczas wyjazdu do Poznania poszukam czegoś innego (mam nadzieję lepszego....)

Termin pobytu: maj 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, Grzegorz G
Zrecenzowano: 16 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Okropna restauracja, ohydne jedzenie. Słaba lokalizacja. Strasznie niewygodne krzesła. Grzyby w zurku (sic!). Ogólnie, to szkoda pieniędzy i czasu. Choć obsługa mila, to nie dlatego, że ten hotel jest miły dla gości, tylko dlatego,że to ich praca

Termin pobytu: maj 2019
1  Dziękujemy, Adam B
Zrecenzowano: 15 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Dobry hotel na jedną noc. Restauracja bardzo dobra. Pokoje przyjemne. W spa raczej nic się nie dzieje. Basen mały, chyba bardziej do moczenia się niż do pływania. Śniadanie bardzo dobre. Ogólnie można polecić na jeden nocleg.

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, krystofkrystof
Zrecenzowano: 11 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel na bardzo średnim poziomie. Na pewno nie zasługuje na 4*, może 3*. Pokoje takie sobie, łazienka bardzo malutka, umywalka uszkodzona. Póki przestronny, jednakże oprócz oświetlenia nocnego( lampek) nie ma innego. W pokoju trochę ponuro. Fakt czysto. Ale lata świetności hotelu już chyba minęły. Brak śmietnika, (Przy dwójce małych dzieci to problem, każdy ogryzek, papierek, okruszek trzeba było gdzieś wyrzucić. Akurat otrzymaliśmy na życzenie szlafroki to i worek się przydał). Nadto zasłony chyba z odzysku i wg mnie nie pasujące do pomieszczenia, i nie chodzi o kolor czy fason, ale były po prostu za małe (za krótkie, za wąskie). Bobudk obowiązkowa, bo słoneczko po twarzy świeciło. Łóżka wygodne, natomiast poduszki ... kwestia każdego.
Posiłki (śniadania)bardzo, bardzo średnie. Niedpieczone, twarde, racuchy z jabłkami, mamy wybór wędlin, sery - seropodobne, brak owoców.
Reasumując: hotel średni, czysty, posiłki słabe.

Termin pobytu: styczeń 2019
1  Dziękujemy, Yola W
Zrecenzowano: 4 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Zarezerwowaliśmy hotel przez portal Booking, skuszeni lokalizacją na uboczu miasta i bardzo ładnymi zdjęciami. I to była najgorsza decyzja. Generalnie, moze surowo oceniam ten pobyt, ponieważ pracuje w 4* hotelu i wiem jak powinny wyglądać standardy. Na wejściu meldował nas bardzo uprzejmy pan na recepcji, ale na tym niestety pozytywne aspekty sie kończą. Pokój sam w sobie Ok, łazienka-dramat. Rdza na lampie obok lustra i uwaga- zepsuta wentylacja. Bylismy zdziwieni, ze w małej łazience bez okna wentylacja nie działa, wiec zadzwoniłam i grzecznie zapytałam czy jest jakakolwiek możliwość włączenia jej, na co usłyszałam awanturującym sie głosem takie słowa: „nie ma możliwości włączenia wentylacji i nie damy pani nowego pokoju ponieważ mamy pełne obłożenie poza tym co sobie pani wyobraża jest 22 i nie ma obsługi technicznej” i Pani(wydaje mi sie menadzer) rzuciła słuchawka. Z ciekawości sprawdziliśmy na Bookingu, pokoje dostępne były. Można było w jakikolwiek sposób powiedzieć to grzeczniej Odpuściliśmy. W nocy obudził nas dźwięk lejącej sie wody, jakby do szafy. I tu z przykrością stwierdzę- prawdopodobnie dziurawa rura w ścianie. Nic przyjemnego.
Basen Ok, choć mały. Jacuzzi mniejsze dostępne, większe wyłączone z tabliczka „przerwa techniczna”, dobre rozwiązanie przy „pełnym obłożeniu”? Chyba kiepskie. To samo z sauna.
Obsługa restauracji pracująca jak za karę.
Jedzenie na śniadaniach mocne 2/5. Zimne, suche, generalnie same resztki.
Na koniec miła wiadomośc, ze trzeba opłacić prking(20 PLN za dobę) co jest nienormalne przy czterogwiazdkowym hotelu na uboczu miasta, ale informacja faktycznie była na bookingu podana, tylko szkoda że recepcja nie informuje o tym przy meldowaniu.
Nie wiem, moze dla gości apartamentu, a nie „zwykłego” pokoju obsługa jest bardziej profesjonalna, ale moim zdaniem takie standardy to dramat nawet jak na Hostel przy drodze za 50 zł.

Termin pobytu: listopad 2018
1  Dziękujemy, Getaway15600812427