“. ”
Shrimp House — recenzja

Shrimp House
Nr 137 wśród 1 084 Restauracje (Poznań)

Pierwszy raz jadłem krewetki i się nie zawiodłem jeśli chodzi o tą konkretną restauracje, to śmiało mogę powiedzieć, że przez żołądek zdobyliście moje serce dziękuję wam bardzo

Dziękujemy, micha_mE4658NE

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Wybrałem się po rekomendacjach znajomych do Shrimp House'u i nie żałuję! Jedzenie na prawdę przepyszne, na dobry początek spróbowałem Garlic Shrimps. Czas oczekiwania bardzo krótki. Ciekawa lemoniada, którą robią na miejscu. Daje 5* i widzimy się niebawem

Dziękujemy, 37dawid
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pewnego popołudnia odwiedziliśmy z mężem shrimp house z racji że lubimy owoce morza. A więc fajitas i krewetki w tempurze... sosy jak najbardziej dobrane. Do tego zimne prosecco i chwilo trwaj !! Polecam i polecać będę.. ! Zmiana lokalizacji! Teraz już w galerii MM

Dziękujemy, olcia3331
Zrecenzowano 15 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Już po raz kolejny gościłem w Shrimps House - jedzenie ok, krewetki z czosnkiem super, miękkie , aromatyczne, czuć wino i czosnek, ale pojawia się ale .... pieczywo serwowane czerstwe odgrzewane. Ponadto proponuję obsłudze zwrócenie uwagi na ściany, które wypadało by przetrzeć, zachlapane napojami, sosami.
Ogólne wrażenie kulinarne ok.
Pozdrawiam
Sławek

Dziękujemy, Shemmerling
Zrecenzowano 28 czerwca 2019

Jest to zdecydowanie miejsce z potencjałem i przy paru poprawkach mogłoby na prawdę zyskać bardzo dobrą ocenę i dużą grupę wiernych klientów. Krewetki są dobre ale nie rewelacyjne. Co więcej jest ich w moim odczuciu trochę mało jak na cenę zamówionego dania. Za to zdecydowanie na pochwałę zasługuje podawany do zamówień chleb jak i sałatka dołączana do krewetkowych szaszłyków, ta sałatka szczególnie sama w sobie zasługuje według mnie na ocenę 5/5. Myślę, że gdyby zamówienia były donoszone do stołu jak i samo zamówienie odbywało się przy stole, oraz gdyby poprawić niektóre potrawy z punktu widzenia wizualnego bo do smaku nie mogę się przyczepić to średnia ocen tej restauracji nie schodziłaby poniżej 4,5/5.

Dziękujemy, Tomek B

Shrimp House — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Shrimp House? Podziel się wrażeniami!