“Jak zawsze świetnie”
Tasaky — recenzja

Tasaky
Nr 74 wśród 1 085 Restauracje (Poznań)
Opis: Zabieramy Was w kulinarną podróż po Azji w towarzystwie win i alkoholi z Nowego Świata.
Zrecenzowano 2 września 2019

W Tasaky bywam stosunkowo często. Zawsze zamawiam serwowane tutaj curry - obecnie w postaci green, wcześniej red, raczej z dodatkami w formie owoców morza. Zawsze były perfekcyjnie przygotowane, a ich ostrość była znakomita. Ostatnio jednak postanowiłem spróbować czegoś innego, nowego. W końcu po to chodzimy do restauracji, aby próbować nowych smaków. Był to halibut, który wręcz rozpływał się w ustach. Całkowicie zmieniłem zdanie na temat tej rybki, gdyż wcześniej jadłem inaczej przygotowanego halibuta. W stylu tasakowym był znakomity!
Gorąco pozdrawiam całą obsługę, która zawsze jest profesjonalna i baardzo sympatyczna. Szczególnie podziękowania dla Pana Marcina, który mnie najczęściej obsługuje, a zawsze zdaje egzamin na najwyższą ocenę! Dzięki Wam to miejsce nabiera wspaniałego klimatu, do którego zawsze chętnie wracam.
Do zobaczenia niebawem!

Dziękujemy, 37dawid

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wpadliśmy na szybki (niestety) lunch.
I żałowałowaliśmy, że nie mamy czasu na delektowanie się jedzeniem i klimatem.

Jedzenie obłęd. Pierogi z wołowiną , będę na nie wracać do Poznania. Do tego ta genialna mrożona zielona herbata .

Jedzenie 10/10
Lokal 10/10
Obsługa 10/10

Po prostu trzeba tam zjeść

Dziękujemy, 756karolinak
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Najlepszy pad thai w mieście. Ramen też niczego sobie. Z zarezerwowaniem stoliku nie było problemu pomimo dużego zainteresowania. Spokojne miejsce i miła obsługa.

Dziękujemy, MichalBanach95
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Atmosfera ok. Duże okna przez które można obserwować ludzi.
jedzenie to rzecz gustu. Pierożki smakowały. Tatar z tuńczyka tak jakoś dziwnie podany ...
Pad Thai hmmm taka polska wariacja na temat. Po prostu słabe, słodkie bez charakteru. A cena jak w 5* restauracji.
Warto wybierać coś bliższego polskiej tradycji

Dziękujemy, Tomek M
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Byłem tu kilka razy w ostatnim roku. Zdecydowanie polecam, dania świetnie podane. Ogarnieta obsługa, świetny design restauracji. Polecam

Dziękujemy, Grzechu L

Tasaky — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Tasaky? Podziel się wrażeniami!