ogromna galeria

Zrecenzowano: 31 lipca 2019
jaroslaw N
Bardzo nowoczesna

Posnania jest chyba najnowocześniejszą galerią w Polsce. Znajdziemy w niej wszystko czego potrzeba... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 5 dni temu
jansta_gool
Poznań, Polska

Zrecenzowano: 31 lipca 2019

ogromne centrum handlowe, kazdy znajdzie cos dla siebie ,przy restauracjach na placu zabaw (kinder planeta) mozna zostawic dzieci ktore sa pilnowane .Dzieci zadowolone i rodzice zadowoleni

Dziękujemy, jaroslaw N
Zrecenzowano: 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Galeria jest ogromna, obejście wszystkich sklepów wymaga niezłej kondycji fizycznej. Niewątpliwym plusem jest ogromny parking, co powoduje, że nawet w najbardziej gorących okresach nie ma problemu z parkowaniem w przeciwieństwie do innych tego typu placówek np. King Crossa. To co ściśle wiąże się w dużą powierzchnią galerii to oczywiście duży wybór sklepów spośród których mnie osobiście najbardziej cieszy Pitbull. Oczywiście ocena tego czy wybór sklepów jest satysfakcjonujący jest bardzo indywidualna i uzależniona od preferencji poszczególnych osób.
Osobiście uważam, iż w miejscu odwiedzanym przez tak dużą liczbę osób ewidentnie brak jest choćby jednej porządnej restauracji serwującej kuchnię na poziomie. Wszystkie punkty z jedzeniem oferują tylko popularne, śmieciowe jedzenie a przecież nie każdy jest amatorem kebabów czy burgerów. Jest to duży minus, który znacznie zaniża ogólnie pozytywną ocenę obiektu.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Carlos7504
Zrecenzowano: 18 lipca 2019

Przestrzegam przed wizytą w tym miejscu z dziećmi. To co nas spotkało nie mieści się w głowie. Jestem przykładem ma to w jako sposób Posnania dba o nas odwiedzających, kobiety,dzieci itp. Wieczorem robiąc zakupy podszedł do mnie pracownik firmy jak się potem okazało firmy Kwarcyt która zajmowała się renowacją posadzek . Tak pracownik...ktory to potwierdził na policji , nam , i co potwierdzili jego współpracownicy..., naruszył moją nietykalność cielesną, pijany, na oczach moich dzieci...sprawa skończyła się na policji . Zatrzymano tego pijanego pracownika. Policja poinformowała nas że został on dyscyplinarnie zwolniony. I teraz najlepsze...galeria Posnania oraz wszystkie podmioty które doprowadziły do tego że człowiek po 20 latach spędzonych w więzieniu wchodzi na teren galerii gdzie przebywają jeszcze dzieci, notabene pijany przystępuje do pracy , początkowo chciały abym zatuszowala całą sprawę i nie wynosiła pozwu do Sadu o naruszenie dóbr osobistych. podczas spotkania z Zarządcą Galerii Posnania zostało mi obiecane że osoby odpowiedzialne za tą sytuację poniosą konsekwencje. Dziś dowiaduje się, że nie był to pracownik żadnej firmy , był to Pan który był tam przypadkiem i przypadkiem robił ot tak renowacje posadzek.#Posnania #Kwarcyt#pijanypracownik#molestowanie#naruszeniedobrosobistych

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Anna K
Zrecenzowano: 5 czerwca 2019

bardzo dobry sklep, wszystko jest tu dobre (nielicząc jedzenia po którym siedziałem w kiblu 2 h) a tak to zaj#biscie

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, fqagga f
Zrecenzowano: 9 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Fatalnie rozwiązany wyjazd z galerii. Sobota godzina 15 z parkingu na poziomie +2 wyjeżdżalismy prawie 2 (Tak, to nie pomyłka "dwie") godziny!!!! Nigdy więcej tu nie przyjadę! Zdecydowanie NIE polecam!

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
Dziękujemy, Joanna J