“Super knajpeczka ”
Gescheft — recenzja

Gescheft
Nr 471 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)
Opis: ... :)
Opis: ... :)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna , klimatyczna knajpka . Przepyszne , niepowtarzalne smaki . Autorski ramen , aromatyczny udon , krewetki przepyszne a ciasto ! Palce lizać ! Niepowtarzalna atmosfera . Obsługa bardzo pomocna i kompetentna . Świetne miejsce na niebanalna kolacje z przyjaciółmi . Szczerze polecam .

Dziękujemy, Beata S

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Odwiedziłam niedawno Geshesft ze znajomymi i muszę przyznać, że byłam bardzo zawiedziona. Niesamowicie długie oczekiwanie na napoje i posiłki (napoje ponad 30 min, posiłki prawie 1h...). Zamówiłam curry z kurczakiem-danie było letnie, żeby nie powiedzieć zimne, ziemniaki w curry były wielkimi kawałkami "ziemniorów", natomiast kurczak podany był jako wielki, twardy blok na wykalaczce. Szkoda, bo kiedyś jadłam w Geshefcie przepyszną gęsinę, która spełniała wszelkie oczekiwania pod względem jakości i ceny. Co prawda, dostałyśmy zniżkę za długie oczekiwanie, ale Geshesft mógłby trzymać poziom sprzed pół roku.
Kasia

Dziękujemy, Kasia_Peczak
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Kameralne, bardzo ładne miejsce ze świetną obsługą.
Jedzenie jest OK, nawiązuje do kuchni japońskiej, jednak nie są to pozycje z prawdziwego japońskiego menu.

Zdecydowanie polecam - szczególnie na drinka, spotkanie ze znajomymi, romantyczny wieczór :)

Dziękujemy, PiotrSpil
Zrecenzowano 17 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal urządzony jest z charakterem. Ciekawa karta przyciąga amatorów azjatyckiej kuchni.
Polecam ziemniaki z serem, kimchi i pieczarkami: ostre i można najeść się do syta.
Burger ze schabowym panko ok, ale bez rewelacji. Obsługa jest pomocna i sprawna, jednak jak na mój gust praktyka, żeby wszystkim mówić per "Ty" jest nietaktowna.

Dziękujemy, NonStopHungry
Zrecenzowano 5 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Dania, których próbowaliśmy nie usatysfakcjonowały nas w pełni, każdemu brakowało czegoś lub było czegoś za dużo. K fries, czyli ziemniaki pieczone z wołowiną, majonezem i kolendrą, były zbyt ostre nawet dla miłośnika pikantnych smaków. Makaron z wołowiną zbyt imbirowo-limonkowy, więcej smaku orzechów byłoby mile widziane. Przystawka w postaci "sushi" składającego się z nori, ryżu, kimchi i schabowego w panko wypadła najlepiej, choć sos sojowy był tu już zbyt słonym dodatkiem. Wino domu czerwone (portugalskie) okazało się bardzo przyzwoite. Dużym plusem jest obsługa, wyluzowana i miła. Podsumowując, można tu zajrzeć.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, MeelT

Gescheft — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Gescheft? Podziel się wrażeniami!