“Smacznie”
Bar a Boo Malta — recenzja

Bar a Boo Malta
Nr 102 wśród 1 084 Restauracje (Poznań)
Zrecenzowano 10 września 2019

Duży wybór pizzy, makaronów.
Na starter weszła zupa krem z cebuli. Esencjonalna, smaczna.
Danie główne to tagliatelle arrabbiata - porcja wydaje się nieduża, ale danie sycące. Dziewczyny wzięły pizze: Bar a Boo z tuńczykiem. Córce smakowała, jadła ją już kiedyś. Ja mimo, ze tuńczyk to nie moja bajka to po spróbowaniu 1 kawałka byłem pod wrażeniem. Smaczna! Druga pizza Prosciutto Pomodoro w innym stylu: z rukolą, pomidorkami cherry i prosciutto. To smaki mojej żony i jej bardzo smakowało. Obie pizze miały dobre ciasto. Nie twarde. Do tego zimna lemoniada cytrynowa. Tu bez szału - zwykła lemoniada czyli woda z cytryną i miętą. Za obsługę dam ocenę średnią, gdyż podczas zamawiania Pani przy kasie powiedziała "Za chwilę", po czym chwila ta trwała dobre 7-8 minut. Po tym czasie na moje pytanie ile ta "chwila" będzie trwała usłyszałem, od pana obok że już odbiera zamówienie. Okazało się, że akurat trafiliśmy na przekazywanie kasy. Wystarczyło o tym powiedzieć, a tak kwasik pozostał. Cała reszta OK - miłe kelnerki, szybka dostawa dań, mimo że było dużo ludzi. Za to PLUS.

Dziękujemy, zicoSzczecinek

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza jak i makaron smaczne, wyśmienita lemoniadka cytrynowa podobnie jak kawa mrożona.ceny przystępne szybka obsługa - dobra lokalizacja w sąsiedztwie jeziora maltańskiego, mało miejsc parkingowych. Świeżo i smacznie chce się wracać.

Dziękujemy, mk1245
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Bardzo dobre jedzenie w niskiej cenie, ładne i przytulne wnętrze. Krótki czas oczekiwania. W weekendy warto zarezerwować stolik.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Agata M
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019

Jedzonko pyszne zarówno danie jak i pizza, zostaliśmy rowniez na deser który rónież przypadł nam do gustu. Drinki Majorka i Cotton Prosseco przecudowne smak na równi z wyglądem <3

Dziękujemy, 948aleksandran
Zrecenzowano 6 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Ludzi zawsze jest sporo - o czymś to świadczy. Przyznaję, że nie jest to mój ulubiony lokal, chociaż wystrój bardzo przypadł mi do gustu. Lubię tutaj wracać, bo wiem, że zjem do syta, że nie będę czekała długo i wiem, że zjem coś dobrego. Zarówno pizze, jak i makarony, są bardzo zadowalające. Ceny nie są zniechęcające. Obsługa na poziomie. Polecam bardzo

Dziękujemy, glodomorra

Bar a Boo Malta — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Bar a Boo Malta? Podziel się wrażeniami!