“Pizza Italiano ”
Forno Italia — recenzja

Forno Italia
Nr 154 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)
Opis: Pizza to nasza jedyna specjalizacja - jednak nie pieczemy skupiając się na ilości wykręconych placków a na jakości - pracujemy z pasją. Edukujemy jak powinna smakować, sprowadzamy prawdziwe wloskie produkty których jesteśmy dystrybutorem a przede wszystkim ksztalcimy przyszlych Pizzaiolo pod szyldem Scuola Italiana Pizzaiolo

Pizza Margherita bardzo smaczna i sporej wielkości. Braliśmy jeszcze sałatkę Tonno i makaron gnocchi parma - wszystko dobre. Miejsce idealne na szybki obiad z rodzinką. Fajny klimat i dobra obsługa klienta.

Dziękujemy, karolazponola

Następna włoska pizzeria padła na Forno. Ciasto odpowiednie, dodatki również, oliwy dobrze przygotowane. Lokal również na plus

Dziękujemy, SwnTerror
Zrecenzowano 15 lipca 2019

Całkiem smaczna pizza, na cienkim cieście. Wzięłam margaritę, która była naprawdę dobra. Obsługa w porządku, bez rewelacji. Siedziałam w środku, było trochę duszno.

Dziękujemy, maggy297
Zrecenzowano 11 lipca 2019

Obsługa bardzo nieprzyjemna. Brudne ubrania kelnerki, rzucanie talerzy na stół. To wszystko sprawia, ze pomimo pysznej pizzy, prędko tu nie wrócę.

Dziękujemy, Adzikuniu
Zrecenzowano 13 maja 2019

Forno italia odwiedziliśmy żeby móc spróbować zachwalanej pizzy... Niestety zaczynając od obsługi nie mamy dobrych wspomnień z tej wizyty. Kelnerki naburmuszone, zmęczone życiem i obsługą, bez uśmiechu i pozytywnych wibracji wskazały stolik. Po przyjęciu zamówienia czekaliśmy bardzo krótko na pizzę, ale rozczarowanie przyszło tak samo szybko jak pizza. Cienkie ciasto z którego spadały wszystkie dodatki i bardzo dużo sosu rozmiękczyło spód, więc nie czerpałam żadnej przyjemności z jedzenia dodatków z talerza. Do tego okazało się, że pizzeria ta pozwala na wprowadzanie psów do środka lokalu - jestem alergikiem i pies w pobliżu nie nastraja mnie dobrze...Uważam, że taka informacja powinna znajdować się przed wejściem albo kelnerka powinna zapytać pozostałych gości czy na to zezwalają... Toaleta czysta, schludna i ma przewijak dla dziecka.

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, Anita T

Forno Italia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Forno Italia? Podziel się wrażeniami!