“Pizza”
Forno Italia — recenzja

Forno Italia
Nr 154 wśród 1 085 Restauracje (Poznań)
Opis: Pizza to nasza jedyna specjalizacja - jednak nie pieczemy skupiając się na ilości wykręconych placków a na jakości - pracujemy z pasją. Edukujemy jak powinna smakować, sprowadzamy prawdziwe wloskie produkty których jesteśmy dystrybutorem a przede wszystkim ksztalcimy przyszlych Pizzaiolo pod szyldem Scuola Italiana Pizzaiolo
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Następna włoska pizzeria padła na Forno. Ciasto odpowiednie, dodatki również, oliwy dobrze przygotowane. Lokal również na plus

Dziękujemy, SwnTerror

Zrecenzowano 15 lipca 2019

Całkiem smaczna pizza, na cienkim cieście. Wzięłam margaritę, która była naprawdę dobra. Obsługa w porządku, bez rewelacji. Siedziałam w środku, było trochę duszno.

Dziękujemy, maggy297
Zrecenzowano 11 lipca 2019

Obsługa bardzo nieprzyjemna. Brudne ubrania kelnerki, rzucanie talerzy na stół. To wszystko sprawia, ze pomimo pysznej pizzy, prędko tu nie wrócę.

Dziękujemy, Adzikuniu
Zrecenzowano 13 maja 2019

Forno italia odwiedziliśmy żeby móc spróbować zachwalanej pizzy... Niestety zaczynając od obsługi nie mamy dobrych wspomnień z tej wizyty. Kelnerki naburmuszone, zmęczone życiem i obsługą, bez uśmiechu i pozytywnych wibracji wskazały stolik. Po przyjęciu zamówienia czekaliśmy bardzo krótko na pizzę, ale rozczarowanie przyszło tak samo szybko jak pizza. Cienkie ciasto z którego spadały wszystkie dodatki i bardzo dużo sosu rozmiękczyło spód, więc nie czerpałam żadnej przyjemności z jedzenia dodatków z talerza. Do tego okazało się, że pizzeria ta pozwala na wprowadzanie psów do środka lokalu - jestem alergikiem i pies w pobliżu nie nastraja mnie dobrze...Uważam, że taka informacja powinna znajdować się przed wejściem albo kelnerka powinna zapytać pozostałych gości czy na to zezwalają... Toaleta czysta, schludna i ma przewijak dla dziecka.

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, Anita T
Zrecenzowano 23 marca 2019

Ceny wygórowane kto widział pizzę za 82 zł dla dwóch osób max 55 lub 60 żenada i kpina nie polecam tej pizzerni w poznaiu są znacznie lepsze.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Kuba W

Forno Italia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Forno Italia? Podziel się wrażeniami!