“Najlepsze lub drugie sushi w Poznaniu”
Umami More than Sushi — recenzja

Umami More than Sushi
Nr 141 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Klimat przyjemny, obsługa ok, a jedzenie świetne. Od malucha po dorosłych, takich co sushi uwielbiają i takich co nie specjalnie. Nie mają dowozu, ale warto się przejść.

Dziękujemy, 181ryszardk

Zrecenzowano 21 lipca 2019

Fajna zupa z kimchi. Dobre zushi z doradcą i rybą Maślaną.
Deser z lodami wegańskimi mango jak dla nas za duża nuta goryczy z pomarańczy. Generalnie bardzo przyzwoicie.

Dziękujemy, Kasia L
Zrecenzowano 15 lutego 2019

Pierwszy raz miałem okazję spróbować sushi właśnie w tym lokalu. Wszystko elegancko podane, białe ręczniczki do wytarcia, elegancka zastawa i ładny wystrój. Same dania w przyzwoitych cenach, z dużą ilością sushi do wyboru. Mogę polecić.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, umami1402
Zrecenzowano 6 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziłam to miejsce z duszą na ramieniu. W tym miejscu przecież była kiedyś Sakana - bardzo dobra w tamtym czasie susharnia. Kolega polecał to miejsce, wiec zdecydowaliśmy się tam wybrać. I okazało się że restauracja jest ładna, nie śmierdzi przepalonym tłuszczem. Obsługa uprzejma. Jedzenie podają na spektakularnych statkach. Są gorące rzeczniczki do wytarcia rąk. I poczęstunek na początek. A najważniejsze jest to że sushi jest dobre. A moja córka twierdzi że przepyszne. Jedliśmy tylko sushi i zupę, wiec te rzeczy polecam. Jest świerze, ciekawie skomponowane, ryby słuszne kawałki. Warto odwiedzić tę restauracje i posmakować jedzenie.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, tatianap713
Zrecenzowano 13 listopada 2018

Dobre miejsce na spokojny lunch lub obiad. Bardzo dobrej jakości dania, niestety nieco dlugi czas oczekiwania, to najdotkliwszy mankament tego miejsca. Obsługa ogarnia.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Marek W

Umami More than Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Skórzewo, Wielkopolska

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Umami More than Sushi? Podziel się wrażeniami!