“Smaczny obiadek z niecodziennymi smakami...”
Dynx — recenzja

Dynx
Nr 86 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo sympatyczny lokal na poznańskiej Śródce. Miła, sprawna i szybka obsługa. Wszystko elegancko, ładnie podane i świeżutkie, niecodzienna kuchnia z pomysłem i ciekawymi połączeniami składników, duży wybór dań vege, dobre piwka rzemieślnicze, smaczne, niespotykane desery.
Czysto i przytulnie, muzyka w tle.
Polecam risotto i burgery, ale w Dynxie szczególnie przypadło mi do gustu smaczne danie na tortilli składające się z falafela, humusu, awokado, pieczonego kalafiora, cebulki, buraczków gioccia oraz pieczonych pomidorków koktajlowych.
Nie jest tu najtaniej, ale chce się wracać...

Dziękujemy, przemyslawv

Zrecenzowano 29 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Dobry lokal na Śródce. Stoliki w środku i na zewnątrz. Dania bardzo smaczne. Zupa pomidorowa zupełnie nietypowa o ciekawym smaku, falafel bardzo dobry, solidna porcja i ciekawa kompozycja smaków.

Dziękujemy, emespriv
Zrecenzowano 23 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczny i nietypowy Burger. Obsługa bardzo miła i atmosfera panująca w restauracji również przyjemna. Polecam

Dziękujemy, jedras135
Zrecenzowano 16 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Spontaniczny wypad we dwójkę okazał się lekkim rozczarowaniem. Miła obsługa, fajny wystrój , lecz z drugiej strony średnie dania, mała porcja przy zdecydowanie za wysokiej cenie. W kuchni i smakach czym powinna porwać dobra restauracja , ta zdecydowanie tego nie zrobiła.

Dziękujemy, robe969
Zrecenzowano 14 maja 2019

Nie spotkałam się dawno z takim przyjęciem,aby uśmiechnięta szefowa witała w progu gości i zapraszała do środka. Byliśmy miło zaskoczeni przemiłą obsługą, industrialnym wystrojem, ciepłą atmosferą, wyszukanym smakiem potraw, oraz cudownym zapachem kawy.

Dziękujemy, Hanna S

Dynx — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Dynx? Podziel się wrażeniami!