“poliki!!”

Cocorico Cafe & Restaurant
Nr 117 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

piękne miejsce ze wspaniałym ogródkiem.
jedzenie zawsze pyszne, ciasta to liga sama dla siebie.
zawsze wracam z ogromnym sentymentem.

1  Dziękujemy, krzysztofdrabowicz

Zrecenzowano 22 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Cóż. Croque monsieur po polsku, w wersji bieda piszczy. Tosty z paczki udając pieczywo pelnoziarniate zapomniał że muszą jeszcze smakować. Kawa, cappuccino dumnie w menu wisi, zimna taki mamy klimat? Nie mogę polecić.

Z plusów brak tu buraków, chociaż szkoda że były niezbędne w soku.

Dziękujemy, 546kubas
Zrecenzowano 12 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo zjawiskowe miejsce! W samym sercu miasta, zaciszna altana! Idealne miejsce na upał! Bardzo dobry tort lodowy, krem brulee i lody.

Dziękujemy, igormF8526ZF
Zrecenzowano 2 czerwca 2019

Kiedyś polecałam tą restaurację każdemu jako miejsce z najlepszą kaczką, jaką w życiu jadłam. Do tej pory nigdy mnie nie zawiedli. Dzisiejszy obiad był jak kubeł zimnej wody na moje rozgrzane wspaniałymi wspomnieniami poprzednich posiłków podniebienie.
Jeśli płacisz 22 zł za "Deskę polskich serów" spodziewasz się czegoś innego niż pokrojonego w trójkąciki camembert, a do tego zielonych i czarnych oliwek. Ani to nie było smaczne, ani warte swojej ceny, ani adekwatne do opisu w menu. Niech mi ktoś powie od kiedy to jest polski ser i jakim cudem szef kuchni nie spalił się ze wstydu podając do tego chleb tostowy. SERIO?!?!?!
Myślałam, że kaczka uratuje honor lokalu. Tymczasem w smaku niemal nie różniła się od polędwiczki mojego chłopaka, jako "warzywa sezonowe" królowały buraczki, które z całą pewnością okresu dojrzałości nie mają w maju (to nie była botwinka), natomiast zamiast sosu z czarnej porzeczki był zwykły sos pieczeniowy. A to danie było za 42 zł... Smak na poziomie stołówki za 15zł.
Nie wiem co mam jeszcze pisać, załamali mi serce, które do tej pory całe biło razem ze wszystkimi kubkami smakowymi dla tego lokalu. Nigdy już tam nie wrócę.

Dziękujemy, Linudia
Zrecenzowano 1 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal czysty ale bez WoOoW. Porcje małe ale wystarczające, ceny wysokie. Obsługa na poziomie nieadekwatnym do cen. Na cały lokal tylko jedno krzesełko dla małego dziecka to za mało. Raczej nie wrócę pomimo tego, że mi smakowało.

Dziękujemy, 377rafa_j

Cocorico Cafe & Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Cocorico Cafe & Restaurant? Podziel się wrażeniami!