Poznań

“Pyszne jedzenie w dobrej cenie :)”
Ognisty Wok — recenzja

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Ognisty Wok
Zamów online
Nr 451 wśród 1 085 Restauracje (Poznań)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Bardzo smaczne jedzenie, duże porcje w dobrej cenie. Ogromny wybór dań z różnych mięs :) Jesteśmy tam minimum dwa razy w miesiącu. Bardzo miła obsługa :) Pomaga podjąć decyzję przy tak dużym wyborze. Dania dla wszystkich : mięsożerców, wegetarian i dzieci :) Mój typ to Kaczka PO PEKIŃSKU :) Polecamy, naprawdę warto :)

Dziękujemy, Elżbieta R

Zrecenzowano 19 czerwca 2019

Bardzo smaczne jedzenie w rozsądnych pieniądzach.
Jestem stałym gościem - przynajmniej raz w miesiącu.
Polecam

Dziękujemy, pnaj-pl
Zrecenzowano 28 lutego 2019

Jedzenie bardzo smaczne, porcje spore za niska cene. Minusem jest to, ze lokal dawno nie byl odswiezany. To odrzuca.

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, iamimm
Zrecenzowano 5 sierpnia 2018

Kolejny raz w Ognistym woku i kolejny raz wszystko przepyszne! Tym razem padło na owoce morza w wersji ostrej, wielka porcja przepysznego jedzenia, polecam!

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Łukasz Ś
Zrecenzowano 25 października 2017 z urządzeń przenośnych

Od 10 lat niezmiennie super jedzenie i super obsługa pomimo skromnego wnętrza czuć lekki klimat Azji

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, jantA8726HA

Ognisty Wok — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Ognisty Wok? Podziel się wrażeniami!