“Smacznie :)”

Gramofon Naleśnikarnia
Zamów online
Nr 82 wśród 1 084 Restauracje (Poznań)

Naleśnikarnia tuż przy Rynku, w menu naleśniki i słodkie, i wytrawne. Porcje, którymi spokojnie można się najeść (my byliśmy na kolacji). Polecam :)

Dziękujemy, arnikaiza

Zrecenzowano 1 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsza naleśnikarnia w jakiej byłam! Duży wybór, duże porcje, pyszne nadzienie, zarówno słodkie i wytrawne, pięknie podane, byliśmy mile zaskoczeni, polecamy!

Dziękujemy, Pionierka
Zrecenzowano 6 maja 2019

Świetny wystój sali, fajna normalna i miła obsługa, rewelacyjne naleśniki warte każdych pieniędzy. Świetna kawa!!!!!!!!!

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Magda R
Zrecenzowano 5 maja 2019

Skuszeni ciekawym wyglądem i niezbyt obszernym menu zdecydowaliśmy się na Naleśnikarnię Gramofon. Już kiedyś chcieliśmy tam pójść, ale ostatecznie zawsze wygrywał Manekin. Niestety zawiedliśmy się. Zamówiliśmy 2 naleśniki wytrawne: salsa i dance.
Zacznę może od oceny samego ciasta naleśnikowego, które według mnie smakowo było ok, ale jego grubość zdecydowanie za duża. W naleśniku salsa można było wyczuć bardzo dużą ilość oliwek i nic więcej, Zaś dance był typowo średnim zestawem. Do tego zamówiliśmy sosy: pikantny i 1000 wysp. Ten pierwszy był delikatny, a 1000 wysp to kompletnie nie to. Na plus na pewno zasługuje obsługa i ceny oraz brak kolejek. Aaa i na pewno herbata, którą zamówiłam biała z mango.
Niemniej warto pójść żeby samemu się przekonać, jednak ja tam już nie wrócę.

Dziękujemy, K O
Zrecenzowano 1 maja 2019

Zamówiliśmy 3 rożne naleśniki i wszystkie nas rozczarowały. Moze i pomysł na farsz w wytrawnych był dobry, ale z jakiegoś powodu niektóre składniki ciężko w ogole wyczuć (nie są tez równomiernie rozłożone). W słodkim naleśniku było tylko czuć Nutelle, okropnie słodki smak, ciężki do zjedzenia. Obsługa również średnio profesjonalna - przy minimalnej kolejce do lokalu nie wiedziała co zrobić.
Jedyny plus to ceny, błąd jakim była wizyta w tym miejscu nie kosztował nas wiele, bo mniej niż 50 PLN.

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, StanislawKoko

Gramofon Naleśnikarnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Gramofon Naleśnikarnia? Podziel się wrażeniami!