“zupka ”
Zuppi — recenzja

Zuppi
Zamów online
Nr 341 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Szybki, dobry, zdrowy obiad w dobrej cenie, codziennie inne zupy do wyboru, zawsze są wegetariańskie opcje, zawsze podane na fb jakie zupy są danego dnia, duzo dodatków do zupki. Polecam.

Dziękujemy, Sinoa13

Zrecenzowano 6 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Nie zdecydowałam się na zupę z powodu bardzo różnych recenzji. Sprawdziłam za to tartę z fetą i pieczarkami. Ładnie podana, smaczna i tania. Na szybki lunch idealna.

Dziękujemy, NonStopHungry
Zrecenzowano 11 sierpnia 2017

to może Zuppi się sprawdzi, choć smaki nie zawsze są powalające. Zupy i owszem sycące, fajna alternatywa do pracy zamiast fast fooda. Osobiście nie polecam tajskiej - słabizna i to na mega słodko, krewetki były chyba z puszki. Meksykańska - wciąż w menu, więc chyba popularna - raz spróbowałam i koniec:) Mój faworyt - dawno nie widziany krem z groszku.

Termin wizyty: listopad 2016
2  Dziękujemy, gosiaangelicdevil
Zrecenzowano 11 kwietnia 2017

Ciekawe zupy, smaczne, z ciekawymi dodatkami za kilka złotych. idealne na szybki lunch. różne rozmiary zup, można sie najesc. w srodku przyjemnie.

Termin wizyty: marzec 2017
Dziękujemy, ciofana
Zrecenzowano 18 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Wybór paru rodzajów zup (dla wegan, wegetarian i mięsożerców), dobrze przyprawione i w adekwatnej do jakości cenie. Serwowane zaraz po wejściu, z kociołka, więc jak ktoś się spieszy, a chce zjeść pożywny posiłek, to idealne miejsce. Polecam!

Termin wizyty: luty 2017
1  Dziękujemy, masz98

Zuppi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Zuppi? Podziel się wrażeniami!