“Warto!”

Restauracja Drevny Kocur
Nr 73 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)

Bardzo przyjemna kolacja,co potwierdzaja vege wspolbiesiadnicy.Jednak hitem byl pieknie zgrillowany Tomahawk steak,ktorego osobiscie dostarczyl do stolu mlody,utalentowany Chef.Zaluje,ze nie pamietam Jego imienia,ale sama rozmowa o wyzszosci Entrecote nad Ribeyem,Jego wiedza i wyjatkowe podejscie do gosci to przyjemnosc sama w sobie.Mieso przepieknie podane,w towarzystwie cudnie upieczonych warzyw i urozmaiconych salat.Doskonaly dobor win do posilku.Wszyscy bylismy dopieszczani przez Panne Melody,ktora z wielkim urokiem dbala o nas przez dlugi wieczor i dawala sobie rade z najdziwniejszymi pytaniami:)Ta kolacja byla najjasniejszym punktem mojej kulinarnej peregrynacji po Wielkopolsce:):):)

Dziękujemy, martaarcher

Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Kolejna wizyta i kolejne pozytywne wrażenia. Dziś znowu topinki od których chyba się uzależniłem Wspaniałe jedzenie, połączone z wyśmienitą obsługą na najwyższym poziomie ze strony Pani Melodie, która sprawiła że mam za soba kolejny udany wieczór. Dla odważnych i lubiących pikatne, mega polecam ostry sos szefa kuchni Mirka (próbujecie go na własną odpowiedzialność)

Dziękujemy, MrPerfectX
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Zaprowadził nas tam znajomy. Super miejsce, rewelacyjna obsługa i szef kuchni! Pozdrawiamy serdecznie! Gęś w malinach pierwsza klasa. Tiramisu do kawy super. Muzyka w tle w klimacie, a wewnętrzny ogródek pozwala spokojnie porozmawiać - nie słychać gwaru ulicy. Porcje słuszne i pyszne. Dobre piwa, w tym bezalkoholowe:) Warto przyjść, każdy znajdzie coś dla siebie. I jeszcze na koniec rozchodniaczek:)

Dziękujemy, goremi
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Bywam z rodziną i znajomymi bardzo często w tej restauracji,
atmosfera jest miła,kelnerzy i kelnerki zawsze życzliwi i bardzo uprzejmi,natomiast szef kuchni jest wprost genialny.Jedzenie jest znakomite ,a dania spoza karty ,to mistrzostwo .Steki serwowane przez szefa kuchni są wybitne ,a do tego Pan Mirek zawsze serwuje je osobiście ,a w trakcie posiłku zawsze wraca ,by sprawdzić ,czy goście są zadowoleni.
Pełen podziw! i oby więcej takich miejsc w Poznaniu.

Dziękujemy, komputery
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Bardzo dobre jedzenie, duże i solidne porcje, miła obsługa, warto wypić piwo do obiadu, dosyć wysokie ceny

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Agata M

Restauracja Drevny Kocur — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Restauracja Drevny Kocur? Podziel się wrażeniami!