“Wycieczka do Poznania”

Schaboszczak od Dziadka
Nr 1 wśród 12 Szybkie posiłki (Poznań)
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja jest mała i ma niewiele miejsc. Weszliśmy w czasie dużej kolejki i zajętych wszystkich miejsc. Zanim zamówiliśmy kilka miejsc już się zwolniło wiec mogliśmy usiąść przy jednym dużym stole otoczonym krzesłami. Zamówiliśmy po schabowym z ziemniakami i kapustą z surówka, dania otrzymaliśmy w ciągu 10 min. Porcja była ogromna, schabowy na cały talerz. Obiad był przepyszny, szkoda że nie dałam rady zjeść wszystkiego. Zarówno kotlet jak i ziemniaki były w punkt, tak samo kapusta i surówka. Do picia wzięliśmy domowy kompot z owocami. Za wszystko wydaliśmy nie całe 50 zł. Przy kolejnej wizycie w Poznaniu napewno tam wrócimy, tym bardziej, że restauracja leży bardzo blisko rynku. Na dłuższą posiadówkę się nie nadaje ale na smaczny obiad do syta jak najbardziej.

Dziękujemy, martalank

Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiłam schabowego z kopytkami. Talerz wręcz pływał woda z kopytek i tłuszczem ze schabowego. Skwarki okropne. Do tej pory boli mnie brzuch. Szczerze nie polecam !

Dziękujemy, 772kingar
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Obowiązkowy punkt wycieczki dla wszystkich głodomorów. Za niewygórowaną cenę dostajemy ogromnego schabowego, którym nasyci się nawet najbardziej godny człowiek. Wszystko pyszne i niedrogie. Przed lokalem praktycznie cały czas kolejka chętnych na schaboszczaka.

1  Dziękujemy, szamanek0
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ogromny schabowy z ziemniakami i surówką za 19 zł. Dorosły chłop tego nie jest w stanie zjeść bo jest tak duże no i pyszniutkie!

Dziękujemy, rumia24net
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mieliśmy małe obiekcje przed wejściem do lokalu, bo niestety sznur ludzi stojących w kolejce nie zachęca głodomorów. Jako turyści też wolelibyśmy zjeść coś na spokojnie siedząc przy jednym stoliku sącząc drinka. Skusił nas obiecany smak przez wszystkich podróżników na Tripadvisor. Zamówiony schabowy z kopytkami okazał się schabowym z ziemniakami (pomylono zamówienie) - ale to nic. Wszystko było tak pyszne, że nawet nie chciało nam się wprowadzać niepotrzebnego zamieszania. Schabowy na cały talerz w dodatku miękki i soczysty. Kapusta zasmażana przepyszna. Gorąco polecamy ! i będziemy tęsknić :)

Dziękujemy, Szifo

Schaboszczak od Dziadka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Schaboszczak od Dziadka? Podziel się wrażeniami!