“Obrzydliwe ”

Schaboszczak od Dziadka
Nr 1 wśród 12 Szybkie posiłki (Poznań)
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiłam schabowego z kopytkami. Talerz wręcz pływał woda z kopytek i tłuszczem ze schabowego. Skwarki okropne. Do tej pory boli mnie brzuch. Szczerze nie polecam !

Dziękujemy, 772kingar

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Obowiązkowy punkt wycieczki dla wszystkich głodomorów. Za niewygórowaną cenę dostajemy ogromnego schabowego, którym nasyci się nawet najbardziej godny człowiek. Wszystko pyszne i niedrogie. Przed lokalem praktycznie cały czas kolejka chętnych na schaboszczaka.

1  Dziękujemy, szamanek0
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ogromny schabowy z ziemniakami i surówką za 19 zł. Dorosły chłop tego nie jest w stanie zjeść bo jest tak duże no i pyszniutkie!

Dziękujemy, rumia24net
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mieliśmy małe obiekcje przed wejściem do lokalu, bo niestety sznur ludzi stojących w kolejce nie zachęca głodomorów. Jako turyści też wolelibyśmy zjeść coś na spokojnie siedząc przy jednym stoliku sącząc drinka. Skusił nas obiecany smak przez wszystkich podróżników na Tripadvisor. Zamówiony schabowy z kopytkami okazał się schabowym z ziemniakami (pomylono zamówienie) - ale to nic. Wszystko było tak pyszne, że nawet nie chciało nam się wprowadzać niepotrzebnego zamieszania. Schabowy na cały talerz w dodatku miękki i soczysty. Kapusta zasmażana przepyszna. Gorąco polecamy ! i będziemy tęsknić :)

Dziękujemy, Szifo
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczne i duże porcje. Zjadłam z córką na pół i miałyśmy dosyć. Polecamy. Parę stolików na zewnątrz, ale wewnatrz też można zjeść. Byliśmy w późnych godzinach popołudniowych i nie czekaliśmy długo. Wręcz chwilkę może ze względu na porę dnia

Dziękujemy, 455ma_g

Schaboszczak od Dziadka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Schaboszczak od Dziadka? Podziel się wrażeniami!