“Ogromna porcja”

Schaboszczak od Dziadka
Nr 2 wśród 12 Szybkie posiłki (Poznań)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ogromny schabowy z ziemniakami i surówką za 19 zł. Dorosły chłop tego nie jest w stanie zjeść bo jest tak duże no i pyszniutkie!

Dziękujemy, rumia24net

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mieliśmy małe obiekcje przed wejściem do lokalu, bo niestety sznur ludzi stojących w kolejce nie zachęca głodomorów. Jako turyści też wolelibyśmy zjeść coś na spokojnie siedząc przy jednym stoliku sącząc drinka. Skusił nas obiecany smak przez wszystkich podróżników na Tripadvisor. Zamówiony schabowy z kopytkami okazał się schabowym z ziemniakami (pomylono zamówienie) - ale to nic. Wszystko było tak pyszne, że nawet nie chciało nam się wprowadzać niepotrzebnego zamieszania. Schabowy na cały talerz w dodatku miękki i soczysty. Kapusta zasmażana przepyszna. Gorąco polecamy ! i będziemy tęsknić :)

Dziękujemy, Szifo
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczne i duże porcje. Zjadłam z córką na pół i miałyśmy dosyć. Polecamy. Parę stolików na zewnątrz, ale wewnatrz też można zjeść. Byliśmy w późnych godzinach popołudniowych i nie czekaliśmy długo. Wręcz chwilkę może ze względu na porę dnia

Dziękujemy, 455ma_g
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Porcje duże, smaczne. Schabowy super. Jedyną "wadą" jest tak duża popularność, że miejsc brak. Obsługa miła.

1  Dziękujemy, Joanna L
Zrecenzowano 22 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Duze, smaczne schaboszczaki jak domowe. Cena 19 zl za taki duzy obiad - warto !! Fajne rozwiazanie na wspolny stół w małym pomieszczeniu. Polecam !

Dziękujemy, wiogra

Schaboszczak od Dziadka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Schaboszczak od Dziadka? Podziel się wrażeniami!