Poznań

“Miły barman”

Tequilarnia Bar & Grill
Nr 9 wśród 1 085 Restauracje (Poznań)

Byłam razem z koleżanką na drinkach wczorajszego wieczoru. Obsługiwał nas bardzo miły barman Kamil,którego pozdrawiamy. Na pewno nie raz wrócimy.

Dziękujemy, Naaataalia
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Tequilarnia Bar & GrillOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dzięki, Nati! Świetnie, że wieczór się udał, a Kamil okazał się doskonałym towarzyszem ;) Czekamy na wielki powrót. Do zobaczenia!

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zacznę od tego, że jest to miejsce w którym duch imprezy nie odpuszcza. Dobra muzyka! Burgery super, MEX odpowiednio ostry. Fryty zwalają z nóg :D Drinki z czaszek to kolejna pozycja must have. Jedynie kokosowy zbyt słodki na mój gust. Wnętrze przesiąka Meksykiem, pomysłowe, kolorowe i z pazurem. Miejsce które zdecydowanie trzeba koniecznie odwiedzić podczas pobytu w Poznaniu.

Dziękujemy, 385mariuszz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Tequilarnia Bar & GrillOdpowiedź udzielona 4 września 2019

Dziękujemy za Twoją recenzje Mariusz. Cieszymy się, że doceniasz tak wiele elementów naszego lokalu. Takie opinie jak Twoja, to dla nas wielka inspiracja i powód do domu. Wracaj do nas czym prędzej!

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne tacosy, bardzo kreatywne drinki, przemiła obsługa i klimatyczne miejsce. Muzyka idealna do tanca!
Polecam bardzo!

Dziękujemy, piciuur
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Tequilarnia Bar & GrillOdpowiedź udzielona 1 września 2019

Bardzo się cieszymy, że dobrze się bawiliście! Mamy ogromną nadzieję, że niedługo do nas wrócicie! Dziękujemy za pozytywną opinię. VAMOS LOCOS!

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Bardzo dobre, pyszne drinki polecone przez przesympatyczną i uśmiechnięta obsługę. Podczas następnej wizyty w Poznaniu ponownie odwiedzę to miejsce. Szczerze polecam

Dziękujemy, Wojtas7

Dziękujemy za Twoją recenzją i polecenie Wojtas. Mega widzieć tak zadowolonego Gościa. Już nie możemy doczekać się kolejnej wizyty.

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Bardzo klimatyczne miejsce, ze smacznym jedzeniem, ciekawymi drinkami i przesympatyczną i kompetentną obsługą, która dodatkowo umila pobyt w restauracji.
Właśnie za takie lokalizacje doceniam Poznań szczególnie. Wrócę z pewnością jeszcze nie raz.

Dziękujemy, slawekpodroznik

Dziękujemy za Twoją recenzję Sławku. Dobrze widzieć podróżnika zachwycanego naszą meksykańską przystanią. Świetnie, że tak Ci się podobało. Wracaj, czekamy i pozdrawiamy!

Tequilarnia Bar & Grill — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Tequilarnia Bar & Grill? Podziel się wrażeniami!