“Piekielnie dobre burgery”

Tequilarnia Bar & Grill
Nr 10 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zacznę od tego, że jest to miejsce w którym duch imprezy nie odpuszcza. Dobra muzyka! Burgery super, MEX odpowiednio ostry. Fryty zwalają z nóg :D Drinki z czaszek to kolejna pozycja must have. Jedynie kokosowy zbyt słodki na mój gust. Wnętrze przesiąka Meksykiem, pomysłowe, kolorowe i z pazurem. Miejsce które zdecydowanie trzeba koniecznie odwiedzić podczas pobytu w Poznaniu.

Dziękujemy, 385mariuszz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Tequilarnia Bar & GrillOdpowiedź udzielona 4 września 2019

Dziękujemy za Twoją recenzje Mariusz. Cieszymy się, że doceniasz tak wiele elementów naszego lokalu. Takie opinie jak Twoja, to dla nas wielka inspiracja i powód do domu. Wracaj do nas czym prędzej!

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne tacosy, bardzo kreatywne drinki, przemiła obsługa i klimatyczne miejsce. Muzyka idealna do tanca!
Polecam bardzo!

Dziękujemy, piciuur
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Tequilarnia Bar & GrillOdpowiedź udzielona 1 września 2019

Bardzo się cieszymy, że dobrze się bawiliście! Mamy ogromną nadzieję, że niedługo do nas wrócicie! Dziękujemy za pozytywną opinię. VAMOS LOCOS!

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Bardzo dobre, pyszne drinki polecone przez przesympatyczną i uśmiechnięta obsługę. Podczas następnej wizyty w Poznaniu ponownie odwiedzę to miejsce. Szczerze polecam

Dziękujemy, Wojtas7

Dziękujemy za Twoją recenzją i polecenie Wojtas. Mega widzieć tak zadowolonego Gościa. Już nie możemy doczekać się kolejnej wizyty.

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Bardzo klimatyczne miejsce, ze smacznym jedzeniem, ciekawymi drinkami i przesympatyczną i kompetentną obsługą, która dodatkowo umila pobyt w restauracji.
Właśnie za takie lokalizacje doceniam Poznań szczególnie. Wrócę z pewnością jeszcze nie raz.

Dziękujemy, slawekpodroznik

Dziękujemy za Twoją recenzję Sławku. Dobrze widzieć podróżnika zachwycanego naszą meksykańską przystanią. Świetnie, że tak Ci się podobało. Wracaj, czekamy i pozdrawiamy!

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Smacze jedzenie oraz drinki w połączeniu z miłą obsługa powoduje że chce się tam wracać z rodziną i przyjaciółmi
Gorąco Polecam

Dziękujemy, maciejstefanczyk

Dziękujemy za Twoją opinię i polecenie Maciej. To dla nas ogromna inspiracja, że po wizycie u nas, z wielką chęcią wrócisz do nas ponownie. Czekamy na Ciebie!

Tequilarnia Bar & Grill — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Tequilarnia Bar & Grill? Podziel się wrażeniami!