“Nie polecam drinków calaveras ( w czaszkach ) szczególnie po 22:00. Prawdopodobnie nie dodano tequili. Nawet we wzmocni”

Tequilarnia Bar & Grill
Nr 9 wśród 1 085 Restauracje (Poznań)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nie polecam drinków calaveras ( w czaszkach ) szczególnie po 22:00. Prawdopodobnie nie dodano tequili. Nawet we wzmocnionej wersji nie czuć alkoholu. Liczą na to że późnym wieczorem klientowi wszystko jedno

Dziękujemy, tomaszh66
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Tequilarnia Bar & GrillOdpowiedź udzielona 1 września 2019

Razem z naszymi Gośćmi bawimy się czasami nawet całą noc i nie zdarzają nam się takie sytuacje, o których pisz. Dbamy o to, aby nasze drinki były pyszne i wyważone. Czy zgłaszaliście swoje wątpliwości do obsługi?

Zrecenzowano 20 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal pierwsza klasa mimo tego że siedzieliśmy w ogródku. Żeberka BBQ rekord świata.Bardzo dobre drinki. Polecam.

Dziękujemy, rniesio
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Tequilarnia Bar & GrillOdpowiedź udzielona 1 sierpnia 2019

Dziękujemy za opinię! Świetnie, że wizyta się udała, a nasze żebra dały radę. Wpadaj na czachę!

Zrecenzowano 7 lipca 2019

Byłem z znajomymi, bardzo fajna lokalizacja i ciekawie urządzone. Kamil barman pomógl nam wybrac drinki, do tego swietny człowiek. Ceny standardowe wzgledem ulokowania baru.

Dziękujemy, Desido123
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Tequilarnia Bar & GrillOdpowiedź udzielona 8 lipca 2019

Dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że masz tak pozytywne wrażenia z wizyty w naszym lokalu. Polecamy się na przyszłość. Kamil przesyła pozdrowienia!

Zrecenzowano 22 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Kocham to miejsce! Gdy tylko jestem w tym mieście, to jest to dla mnie pozycja obowiązkowa do odwiedzenia!

Termin wizyty: lipiec 2018
1  Dziękujemy, miloszbrozyna
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał B, Kierownik ds. PR, Tequilarnia Bar & GrillOdpowiedź udzielona 23 czerwca 2019

O to chodzi! Takie podejście nas urządza, dzięki Miłosz!
Mamy drzwi szeroko otwarte, wpadaj częściej!

Zrecenzowano 22 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Najbardziej klimatyczny lokal w mieście. Duuuże i świeże drinki. Unoszący sie zapache tequilii, przepyszna quesadilla i muzyka jak z pool party w Miami. Polecam!

Dziękujemy, 921marcelib

Dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że masz tak pozytywne wrażenia z wizyty w naszym lokalu. :)
Dobry klimat to podstawa, super, że trafiliśmy w Twój gust. Wpadaj częściej!

Tequilarnia Bar & Grill — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Tequilarnia Bar & Grill? Podziel się wrażeniami!