Poznań

“Polski Meksyk ”

Restauracja Niezły Meksyk
Nr 136 wśród 1 086 Restauracje (Poznań)
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzonko dobre, jednak przygotowane w bardzo zeuropeizowany sposób. Tortilla smakiem przypominała polską kuchnię inspirowaną Meksykiem, nie oznacza to krytyki jednak swobodna interpretację kuchnii meksykańskiej. Całość całkiem przyjemna i na szybki lunch polecamy!

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, w2ilku

Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Coś podczas pierwszej wizyty sprawiło, że wróciliśmy tam drugi raz. Niewielka ilość pozycji w menu ułatwia wybór, dania są smaczne ale wydawały się odgrzewane z racji tempa podania i temperatury, ponieważ nie były zbyt ciepłe. Dlatego mogłyby być tańsze. Atmosfera miła.

Dziękujemy, francuskieciastko
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019

Niezbyt duży wybór w menu, zastawa jednorazowa, jedzenie samo w sobie w porządku, ale nic nie zapada w pamięć. Można zjeść w przelocie, jeśli nie mamy zbyt dużo czasu. Przy takim podejściu nie zawiedzie.

1  Dziękujemy, radosuaf
Zrecenzowano 23 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsza Meksykańska knajpa w Poznaniu. Mimo dużej liczby osób w lokalu dostałem bardzo szybko zamówione danie. Gorąco polecam

Termin wizyty: lipiec 2018
1  Dziękujemy, jedras135
Zrecenzowano 25 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Zjedliśmy w niezłym Meksyku 2 różne dania plus nachos. Jedzenie ciekawe w smaku, porcje na średni głód niż na duży. Lokal mały lecz przyjemny. Warto spróbować

Dziękujemy, Mateuszkobe

Restauracja Niezły Meksyk — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Restauracja Niezły Meksyk? Podziel się wrażeniami!