Poznań
Piękna galeria, kiepski dworzec

Galeria handlowa rewelacja, funkcjonalność dworca pozostawia wiele do życzenia. Liczę na szybkie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 31 sierpnia 2018
Arkadiusz B
Poznań, Polska
Brak oznakowania

Trudno trafić na swój peron. O ile jeszcze nie ma za bardzo problemu ze znalezieniem peronu... Przeczytaj więcej

arnikaiza

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Rozkład dworca fatalny, odnaleźć się tu, czasem graniczy z cudem. Przy podróży z małymi dziećmi to prawie jak na lotnisku - trzeba być jakąś godzinę wcześniej, żeby znaleźć peron i jeszcze do niego dojść. Szybka obsługa w kasach.

Dziękujemy, Anna k
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mimo dość niestandardowego rozkładu dworca, jestem pozytywnie zaskoczony oblugą miłego Pana w kasie biletowej.
Pozdrawiamy serdecznie, dzięki za pomoc i do miłego!

Dziękujemy, Krystian K
Zrecenzowano: 2 listopada 2018

Organizacja na dworcu fatalna, trafic gdziekolwiek to kwestia szczescia a nie dobrej informacji. Chetnie odwiedzilabym to miasto ale przeraza mnie podroz.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Venture408177
Zrecenzowano: 28 października 2018

Najgorszy dworzec na jakim byłam. Straszni ciężko gdzieś trafić. Mało strzałek/informacji czy idzie się w dobrą stronę czy nie. Czasem za granicą łatwiej było się odnaleźć na dworcu niż w Poznaniu.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
1  Dziękujemy, Monika C
Zrecenzowano: 20 października 2018

Nikt nie przemyślał rozkładu dworca, z zewnątrz owszem ładnie się prezentuje, ale współczuję wszystkim pasażerom, którzy biegają z bagażami w poszukiwaniu swojego peronu. Starsze osoby mają duży problem, wsiadają do nieodpowiednich pociągów, żenada i wstyd dla włodarzy miasta. Brak obsługi która pomagałaby w lokalizacji peronów. Co polecam ? Uzbroić się w cierpliwość i być odpowiednio wcześniej :)

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
1  Dziękujemy, Redyta