“Pychota”
Cukier Puder — recenzja

Cukier Puder
Nr 276 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)

Kawiarnia położona w kamienicy Cesi z Jeżycjady ;) Uroczy zakątek, pyszne jedzonko. Sernikobrownie - pierwsza klasa! Ciasto marchewkowe też bardzo dobre. Na dodatek miła obsługa. Bardzo polecam!

Dziękujemy, arnikaiza

Zrecenzowano 3 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne tarty, zwłaszcza że szpinakiem oraz z serem.plesniowym i gruszką a także na słodko, sympatyczna atmosfera, blisko mojej pracy, sprawiają, że często wpadam tam że swoimi znajomymi

Dziękujemy, Małgorzata J
Zrecenzowano 2 kwietnia 2019

Szukając odpowiedniego miejsca na spotkanie z koleżanką.Odkryłam Cukier -puder. to niewielka kawiarenka, ale słodkich pokus jest tu mnóstwo no i kawa. wreszcie mogłam wypić kawę z ekspresu nie w maleńkiej fliiżaneczce, tylko solidnej filiżance.Tort bezowy świeżutki i pyszny. taki zestaw umilił nam spotkanie. obsługa bardzo miła, no i bardzo korzystne ceny.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, turcja
Zrecenzowano 17 września 2018

Skuszona nazwą, po pobycie w cudownym lokalu o tej samej nazwie w Dusznikach Zdrój trochę się rozczarowałam. Mały wybór ciast (być może to ze względu na późną porę popołudniową), pavlowa przeciętna, za to kawa pyszna. Obsługa w porządku.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Natii72
Zrecenzowano 18 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Przepraszam ale swoje Ciasto już zjadłem dlatego pusty talerz na zdjęciu. Moje ciasto było bardzo dobre ale od innych próbowałem sernik i są suche bez smaku i nie warte polecenia

Termin wizyty: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, bartoszm2014

Cukier Puder — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Cukier Puder? Podziel się wrażeniami!