“Dwóch kucharzy gotowało, jeden super drugi do zwolnienia”

Zajazd Lizawka - Restauracja
Nr 542 wśród 1 085 Restauracje (Poznań)

Kolejna wizyta w Lizawce, standardowe dania, 2 x czernina, główne danie zraz z jelenia oraz filet z sandacza. Czernina jak zawsze przepyszna, jedna z najlepszych, które jedliśmy. Zraz z jelenia bez smaku, tak samo sandacz. Jeśli my wczesniej te same zestawy u były pyszne a dzisiaj beznadziejnie. Wygląda tak jakby inny kucharz gotowa zupę, a inny główne dania. Tylko obsługa sprawna.

Dziękujemy, kyrgyzpon

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówilismy tatar niestety akurat wtedy dostępny był tylko z polędwicy. Tatar pięknie podany, spora porcja, bardzo dobre dodatki. Nie mieliśmy miejsca na obiad, jednak z podawanych porcji oraz z opini wnioskuje, że warto spróbować kiedyś innych dań. Na pewno wrócę ponownie.

Dziękujemy, natalija157
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Lizawka przywitała nas pięknym położeniem , zapachem lasu i możliwością nieskrępowanego odpoczynku na zewnątrz.
Można przyjechać z plikiem gazet, zaległymi książkami , laptopem i dziatwą na kocu :))
Idealne miejsce dla pragnących swobody dzieci, chyba już niewiele takich miejsc w Poznaniu.
Obsługa szybka, uprzejma i znająca się. Nie wpada w panikę przy haśle : wege.
Zdarza się , że przemiły szef osobiście dogadza gościom.

Dania ogromniaste, męskie ( choć na własne oczy widziałam drobniutką kobietę, jak dała radę połówce kaczki :))), sycące.

Po jedzeniu ( jeśli uda się wstać od stołu :)) spacer po lesie jak najbardziej .

1  Dziękujemy, Alicja K
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Bardzo polecam to miejsce.Znakomicie przyrzadzona dziczyzna,polecam jelenia i tatar z sarny.Czernina na 6.Bede stalym gosciem.Mozna dobrze zjesc i odpocząc w ciszy i zieleni

Dziękujemy, Łukasz W
Zrecenzowano 17 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Byłyby 4 gwiazdki, gdyby nie bardzo przesuszone i twarde mięso z sarny w burgerze. Zupy bardzo smaczne. Zraz z jelenia dobry. Obsługa sprawna. Mocne 3+

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Nestorius2014

Zajazd Lizawka - Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Zajazd Lizawka - Restauracja? Podziel się wrażeniami!