“Super”
Warzywniak — recenzja

Warzywniak
Nr 173 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)

Cudowna prawie rodzinna atmosfera, choć surowy, industrialny wygląd wnętrz. Miejsce przyjazne także dla psów.
Wspaniała obsługa. Wszystko robione na poczekaniu, świeże i niewiarygodnie smaczne.
Manu nieduże, ale wyjątkowe.
Gorąco polecam. Raz odwiedzisz i będziesz wracał.
Aha, spore obłożenie, czasem trzeba zamawiać telefonicznie miejsca.

Dziękujemy, Agata K

Zrecenzowano 2 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo lubię raz na jakiś czas wyskoczyć do warzywniaka na sałatkę , świeże warzywa , pyszny falafel ohh a ciasta ... warto zajść i spróbować :) polecam

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, klaudiajan
Zrecenzowano 1 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Najlepsze ciasto Bounty jakie jadłam w życiu!! ❤️ Wprawdzie byłam w Walentynki ale cały czas przeżywam to ciasto! Sernik solony karmel tez pychota ❤️Żałuje że zmieniliście godziny otwarcia i nie mam kiedy do Was zawitać ponownie Piątek wieczór byłby idealny a pon-czwartek do 20 jest to dla mnie nierealne Mega szkoda

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, H9181CCjuliak
Zrecenzowano 6 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Warzywniak jest wspaniały! Zjadłam legendarną sałatkę z falafelem i równie legendarny sernik. Wszystko było przepyszne, konsystencja sernika niebiańska, a sałatka nie tylko pyszna, ale też wielka i sycąca. Klimat cudowny i tak swobodny, jakby się było u siebie. Obsługa miodzio. Na pewno będę tu wracać!

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, dominikas512
Zrecenzowano 5 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

O Warzywniaku krążą już legendy, ale uwierzcie mi, że wszystkie są prawdziwe! Jedzenie jest wspaniałe i świeże (tak to tutaj zjecie najlepszy falafel w mieście i sernik), obsługa? No bajka, taka atmosfera mogłaby panować w każdym lokalu! Miejsce? Też jest wspaniałe, lokal nie jest duży, ale klimat i atmosfera robią swoje! Poleciłabym wszystkim, ale ze względu na wielkość lokalu muszę stwierdzić, że nie jest to miejsce dla dużych grup.

Termin wizyty: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, dariak99

Warzywniak — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Warzywniak? Podziel się wrażeniami!