“Super”
Restauracja Hyćka — recenzja

Restauracja Hyćka
Nr 115 wśród 1 085 Restauracje (Poznań)
Opis: Hyćka to bez czarny nazywany również bzem lekarskim, dla Wielkopolan natomiast to od zawsze hyćka lub hyczka. To inspiracja naszej kuchni: dań regionalnych, wielkopolskich, w oparciu o własną produkcję. Pyry z gzikiem, czernina, szagówki, kaczka z pyzami, szare kluchy z kapustą - brzmi dobrze? Na deser proponujemy własne wypieki. Organizujemy imprezy okolicznościowe, koncerty, warsztaty. Domowa atmosfera, pyszne jedzenie, szybka i miła obsługa.
Zrecenzowano 6 września 2019

Bardzo fajna knajpka bardzo polecam ,przede wszystkim jedzenie i sałatki jakie zamowilismy. Desery też niczego sobie kawka jak najbardziej .Obsługa miła pomocna uśmiechnięta. Fajny klimat ,fajne miejsce ba spędzenie wolnego czasu.

Dziękujemy, Marian S

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Swietne miejsce na obiad, polecamy kaczkę - smaczna i spora porcja. Do tego oczywiscie hycka. Swietne miejsce na obiad we dwoje lub z dzieciakami.

Dziękujemy, Paweł J
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super kaczka ze smaczną kapustą i pyzami. Bardzo dobra lemoniada. Szybka i miła obsługa. W sprzedaży syrop z kwiatów czarnego bzu.

Dziękujemy, audiosluchacz
Zrecenzowano 10 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy tam z rodzinką. Córka ma 10 lat bez problemu znalazła coś dla siebie.
Ja zamówiłam śledzie w śmietanie. Były idealne nie za słone. Śmiało polecam.

Dziękujemy, anitak88
Zrecenzowano 23 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja ma swój urok. Dobry krem pomidorowy i wyśmienita lemoniada z hyćki. Dobra proporcja cena-jakość

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, jedras135

Restauracja Hyćka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Restauracja Hyćka? Podziel się wrażeniami!