“Hycka na Srodce”
Restauracja Hyćka — recenzja

Restauracja Hyćka
Nr 115 wśród 1 085 Restauracje (Poznań)
Opis: Hyćka to bez czarny nazywany również bzem lekarskim, dla Wielkopolan natomiast to od zawsze hyćka lub hyczka. To inspiracja naszej kuchni: dań regionalnych, wielkopolskich, w oparciu o własną produkcję. Pyry z gzikiem, czernina, szagówki, kaczka z pyzami, szare kluchy z kapustą - brzmi dobrze? Na deser proponujemy własne wypieki. Organizujemy imprezy okolicznościowe, koncerty, warsztaty. Domowa atmosfera, pyszne jedzenie, szybka i miła obsługa.
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Swietne miejsce na obiad, polecamy kaczkę - smaczna i spora porcja. Do tego oczywiscie hycka. Swietne miejsce na obiad we dwoje lub z dzieciakami.

Dziękujemy, Paweł J

Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super kaczka ze smaczną kapustą i pyzami. Bardzo dobra lemoniada. Szybka i miła obsługa. W sprzedaży syrop z kwiatów czarnego bzu.

Dziękujemy, audiosluchacz
Zrecenzowano 10 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy tam z rodzinką. Córka ma 10 lat bez problemu znalazła coś dla siebie.
Ja zamówiłam śledzie w śmietanie. Były idealne nie za słone. Śmiało polecam.

Dziękujemy, anitak88
Zrecenzowano 23 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja ma swój urok. Dobry krem pomidorowy i wyśmienita lemoniada z hyćki. Dobra proporcja cena-jakość

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, jedras135
Zrecenzowano 23 czerwca 2019

Sympatyczne miejsce, wystrój dość oszczędny, w dobrym guście - cudowne podkładki z przepisem na sok z hyćki i zdjęcia w lokalu. Obsługa miła, sprawna, nienarzucająca się. Karta dań dość krótka, ciekawa - specjalności kuchni wielkopolskiej plus lokalne piwa i cydr z Browaru Miłosław, ceny umiarkowane, porcje duże..
Jedzenie dobre - próbowaliśmy 4 pozycji z menu. Przystawki bez zarzutu- czerninę jadłam po raz pierwszy, więc nie mam porównania, ale bardzo smaczna- gęsta, aromatyczna, wyraźnie wyczuwalna kaczka, kawałki suszonych owoców i drobno pokrojonych żołądków, w tle ocet (winny?). Pyra z gzikiem bardzo smaczna, młode ziemniaczki z dobrze doprawionym serem ze śmietaną. Jak chodzi o dania główne: zraz z szagówkami bardzo dobry- miękka, aromatyczna wołowina z bogactwem nadzienia, do tego bardzo dobre buraczki na ciepło. Połówka kaczki z pieczonym jabłkiem, pampuchami i pyszną modrą kapustą niezła- choć w sumie dodatki lepsze od mięsa (miękkie, smaczne ale nie porywa - skórka mogłaby być chrupiąca, udko minimalnie miększe, a plastry piersi mniej przeciągnięte), natomiast sos do kaczki bardzo rozczarowuje- zbyt słony i prawdopodobnie z torebki.

Dziękujemy, Barbara S

Restauracja Hyćka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Restauracja Hyćka? Podziel się wrażeniami!